Szczegółowe dane produktu

Gotowanie na parze to zdrowa i szybka metoda, zapewniająca doskonały smak i teksturę potraw. Zestaw naczyń do gotowania na parze ze stali szlachetnej o różnych rozmiarach, umożliwia przygotowywanie wszystkich typów składników, od ryb i mięsa do ryżu i warzyw. Można je myć w zmywarce.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

AEG - Zestaw do gotowania na parze - A9OZS10

Nadaj nową jakość gotowaniu na parze, by uzyskać wspaniały smak i konsystencję potraw. Pomoże Ci w tym wysokiej jakości 8-częściowy zestaw, który zawiera kilka rozmiarów naczyń ze stali nierdzewnej, odpowiednich do wielu rodzajów składników – poczynając od ryb i mięsa, a kończąc na ryżu i warzywach. Drobne perforacje umożliwiają obieg pary wokół składników i odprowadzanie nadmiaru wody, aby w efekcie zapewnić soczystą i delikatną konsystencję potraw. Zestaw jest przystosowany do użycia w piekarnikach parowych oraz do mycia w zmywarce. 8 elementów ze stali nierdzewnej.

Profesjonalne efekty za każdym razem. Dzięki zestawowi Steaming Set

Profesjonalny, ośmioczęściowy zestaw Steaming Set. Gwarantuje wyjątkowe efekty. Za każdym razem. Zapewnia najlepsze wykorzystanie możliwości parowych Twojego piekarnika. Łatwe pieczenie parowe. Zawsze zdrowe jedzenie.

Ciesz się wytrzymałością wysokiej jakości stali nierdzewnej.

Wytrzymałą stal nierdzewną wysokiej jakości można bezpiecznie myć w zmywarce i przechowywać w niej jedzenie w lodówce.

Napisz opinię

Dzień dobry. To Twoja przestrzeń. Podziel się z nami swoją opinią. Chcielibyśmy wiedzieć, co sądzisz o tym produkcie. Twój głos ma znaczenie.

Napisz opinię jako gość lub .

{{ props.errorNickname }}

Ten tekst pojawi się obok Twojej recenzji. Nie wpisuj swojego pełnego imienia i nazwiska. W takim wypadku, opinia nie będzie mogła być opublikowana

Twój adres e-mail jest niezbędny do potwierdzenia recenzji.

{{ props.errorEmoji }}

Najbardziej przydatne opinie dotyczą jakości, wzornictwa i łatwości korzystania z urządzenia. Aby zaopiniować obsługę klienta, wysyłkę lub instalację urządzeń, prosimy o kontakt z Infolinią. Opinie są moderowane przed publikacją. Więcej informacji znajduje się w zasadach zamieszczania opinii.
Zapoznaj się z Warunkami dodawania opinii.

Wyrażam zgodę na warunki zawarte w Regulaminie

Elegancka kuchnia

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Masz już ten produkt?

Zarejestruj produkt, aby w pełni wykorzystać jego możliwości. Skorzystaj w pomocy naszych ekspertów lub kup potrzebne części zamienne i akcesoria.

Zarejestruj produkt Części zamienne i akcesoria Pomoc
red fabric in the air against dark background