Szczegółowe dane produktu

Gotowanie na parze to zdrowa i szybka metoda, zapewniająca doskonały smak i teksturę potraw. Zestaw naczyń do gotowania na parze ze stali szlachetnej o różnych rozmiarach, umożliwia przygotowywanie wszystkich typów składników, od ryb i mięsa do ryżu i warzyw. Można je myć w zmywarce.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Nadaj nową jakość gotowaniu na parze, by uzyskać wspaniały smak i konsystencję potraw. Pomoże Ci w tym wysokiej jakości 8-częściowy zestaw, który zawiera kilka rozmiarów naczyń ze stali nierdzewnej, odpowiednich do wielu rodzajów składników – poczynając od ryb i mięsa, a kończąc na ryżu i warzywach. Drobne perforacje umożliwiają obieg pary wokół składników i odprowadzanie nadmiaru wody, aby w efekcie zapewnić soczystą i delikatną konsystencję potraw. Zestaw jest przystosowany do użycia w piekarnikach parowych oraz do mycia w zmywarce. 8 elementów ze stali nierdzewnej.

Profesjonalne efekty za każdym razem. Dzięki zestawowi Steaming Set.

Profesjonalny, ośmioczęściowy zestaw Steaming Set. Gwarantuje wyjątkowe efekty. Za każdym razem. Zapewnia najlepsze wykorzystanie możliwości parowych Twojego piekarnika. Łatwe pieczenie parowe. Zawsze zdrowe jedzenie.

Ciesz się wytrzymałością wysokiej jakości stali szlachatnej.

Wytrzymałą stal szlachetna wysokiej jakości można bezpiecznie myć w zmywarce i przechowywać w niej jedzenie w lodówce.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyAEG i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyAEG Części zamienne i akcesoria Pomoc
man folding towels