Szczegółowe dane produktu

Technika SousVide pozwala wydobyć z potraw prawdziwą głębię smaku. Wystarczy zapakować próżniowo wybrane składniki, aby naturalne aromaty i składniki odżywcze uwolniły się bez dostępu powietrza. Zakres temperatur: od -40℃ (przechowywanie) do 120°C (gotowanie). Wymiary: 25 + 25 torebek w opakowaniu w dwóch rozmiarach: 30 x 20 cm oraz 35 x 25 cm. Do zastosowania w piekarnikach parowych AEG MaxiKlasse™ z programem SousVide.
Czytaj więcej

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Aby wzbogacić smak, zamknij go w woreczku

Technika SousVide pozwala wydobyć z potraw prawdziwą głębię smaku. Wystarczy zapakować próżniowo wybrane składniki, aby naturalne aromaty i składniki odżywcze uwolniły się bez dostępu powietrza. Zakres temperatur: od 0℃ (przechowywanie) do 120°C (gotowanie). Wymiary: 25 + 25 torebek w opakowaniu w dwóch rozmiarach: 30 x 20 cm oraz 35 x 25 cm. Do zastosowania w piekarnikach parowych AEG MaxiKlasse™ z programem SousVide.

Przygotuj. Zabezpiecz do przechowywania.

Zakres temperatur: od -40℃ (przechowywanie) do 120°C (gotowanie).

Dwa rozmiary, nieograniczone możliwości kulinarne

25 + 25 torebek w opakowaniu w dwóch rozmiarach: 30 x 20 cm oraz 35 x 25 cm.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Masz już ten produkt?

Zarejestruj produkt, aby w pełni wykorzystać jego możliwości. Skorzystaj w pomocy naszych ekspertów lub kup potrzebne części zamienne i akcesoria.

Zarejestruj produkt Części zamienne i akcesoria Pomoc
red fabric in the air against dark background