Zmywarki QuickSelect

Nowe podejście do zmywania

Ty wybierasz, ile czasu możesz przeznaczyć na zmywanie, a urządzenie dobiera optymalne parametry.

QuickSelect - nowe podejście do zmywania

Proste, szybkie i intuicyjne sterowanie zmywarką. Ty wybierasz, ile czasu możesz przeznaczyć na zmywanie, a urządzenie dobiera optymalne parametry.

ComfortLift

Zmywarki ComfortLift® łączą w sobie przełomowe wzornictwo z najnowocześniejszą technologią.

Innowacyjny mechanizm umożliwiający podniesienie dolnego kosza na ergonomiczną dla użytkownika wysokość, aby ułatwić wkładanie i wyjmowanie naczyń, został wyróżniony prestiżowymi nagrodami w dziedzinie wzornictwa: iF Gold Design Award oraz Red Dot Award.

Satellite Clean® - 3 razy lepsze efekty zmywania

Ramię natryskowe porusza się w różnych płaszczyznach. Dzięki temu strumienie wody docierają do wszystkich zakątków zmywarki, zapewniając idealną czystość wszystkich naczyń.

AirDry - 3 razy lepsze efekty suszenia

System pozwalający uzyskać idealnie suche, pozbawione zacieków naczynia, a jednocześnie energooszczędny. Dodatkowo zapewnia bezpieczeństwo frontów i blatów. 

MaxiFlex - swoboda aranżacji

Dodatkowa, trzecia szuflada jest zaprojektowana tak, aby bez zgadywania pomieścić sztućce i przybory kuchenne. Ruchome przegródki i stojaki pozwolą optymalnie ustawić noże i pozostałe sztućce. Jednocześnie w dolnych koszach umyjesz aż 14 kompletów naczyń!

Prowadnice ComfortRails

Prowadnice ComfortRails umożliwiają płynne wsunięcie kosza bez towarzyszącego brzęku naczyń. To gwarancja zawsze płynnego załadunku i rozładunku zmywarki. Już nie musisz martwić się o ryzyko wyszczerbienia lub pęknięcia naczyń.

GlassCare 45° - wyjątkowa ochrona szkła

Program GlassCare dedykowany dla szklanych naczyń nie powoduje szoku termicznego
i zabezpiecza je przed matowieniem. Specjalnie zaprojektowane uchwyty SoftGrip i stabilizatory SoftSpikes w górnym koszu zabezpieczają kieliszki i wysokie szklanki przed uszkodzeniem.

GlassHolder
GlassHolder w dolnym koszu zapewnia ochronę nawet wyjątkowo wysokim kieliszkom do wina.

SprayZone - idealnie czyste naczynia

Funkcja SprayZone zapewnia idealne efekty zmywania, dzięki trzy razy większej wydajności w porównaniu do standardowych programów. Po prostu umieść naczynia z trudnymi do usunięcia zabrudzenia w dedykowanej strefie i ciesz się perfekcyjną czystością. Bez wstępnego namaczania lub płukania.

TimeBeam

Dzięki technologii TimeBeam wystarczy rzut oka, aby sprawdzić aktualny stan cyklu zmywania. Podczas jego trwania wyświetlacz TimeBeam wyświetla za pomocą wiązki czerwonego światła wskazanie pozostałego czasu bezpośrednio na podłodze. To proste i bardzo praktyczne rozwiązanie.

Zmywarki QuickSelect

Nowe podejście do zmywania. Ty wybierasz, ile czasu możesz przeznaczyć na zmywanie, a urządzenie dobiera optymalne parametry.