Nie działa funkcja połowy załadunku zmywarki

Ostatnia aktualizacja 02.08.2023 10:53

Problem

  • Nie działa funkcja połowy załadunku zmywarki
  • Nie można włączyć funkcji połowy załadunku zmywarki

Dotyczy

  • Zmywarka do zabudowy
  • Zmywarka wolnostojąca

Rozwiązanie

Jeśli chcesz poznać szczegółowe informacje na temat różnych programów i dodatkowych opcji zmywarki, najlepiej zajrzeć do instrukcji obsługi. W instrukcji znajdziesz dokładne opisy i wyjaśnienia, które pomogą Ci korzystać z urządzenia w pełni efektywnie.

Jedną z przydatnych funkcji zmywarki jest przycisk połowy załadunku. Nie służy on do uruchamiania programu zmywania, ale pozwala na wybór opcji wraz z programem. Warto jednak wiedzieć, że opcja ta nie jest dostępna we wszystkich programach. Wyjątkami są programy zmywania wstępnego oraz program 30-minutowy.

Aby maksymalnie wykorzystać potencjał swojej zmywarki, warto zapoznać się z instrukcją obsługi i dowiedzieć się więcej o dostępnych programach i funkcjach.

Szczegółowe informacje na temat programów i dodatkowych opcji Twojej zmywarki znajdziesz w instrukcji obsługi. Przycisk połowy załadunku nie służy do uruchamiania programu, lecz pozwala na wybór opcji wraz z programem zmywania. Warto zauważyć, że nie wszystkie programy mają tę funkcję, a wyjątkami są programy zmywania wstępnego oraz program 30-minutowy. Znajomość tych szczegółów pozwoli Ci efektywnie korzystać z możliwości Twojej zmywarki.

Zamów wizytę serwisową
Zamów wizytę serwisową

W celu zgłoszenia urządzenia do naprawy, przejdź do strony Serwis.

Części zamienne i akcesoria
Części zamienne i akcesoria

Znajdź oryginalne części zamienne do swojego urządzenia w naszym sklepie internetowym i zamów je prosto do domu.