ŁATWA KONSERWACJA. PO PROSTU PODŁĄCZ

Ostatnia aktualizacja 11.04.2022 10:09

Pielęgnacja i konserwacja Twojej zmywarki AEG są na wyciągnięcie ręki. Używając aplikacji My AEG Kitchen z łącznością Wi-Fi, możesz zdalnie sprawdzić zużycie wody i energii w cyklach pracy urządzenia, dostosować ustawienia lub rozwiązać wszelkie problemy serwisowe z poziomu swojego smartfona. Odkryj dodatkowe funkcje Twojej zmywarki AEG QuickSelect ze zmywarką Wi-Fi poniżej.

Pielęgnacja maszyny


Za pośrednictwem aplikacji My AEG Kitchen otrzymasz powiadomienia o konserwacji urządzenia (nie dotyczące czyszczenia ramienia natryskowego lub filtra).  W tym celu należy po prostu postępować zgodnie z instrukcjami na opakowaniu środka czyszczącego , jak pokazano na filmie.

Czyszczenie filtra

Regularne czyszczenie filtra w zmywarce jest niezbędną i łatwą czynnością, która zajmuje tylko kilka minut. Obejrzyj wideo, aby zobaczyć kilka niezbędnych kroków do zapewnienia płynnej pracy urządzenia.

Czyszczenie ramion spryskujących

Po zdemontowaniu, oba ramiona spryskujące (górne i dolne) urządzenia można łatwo wyczyścić. Jak pokazano na filmie, kilka prostych kroków zapewni optymalny przepływ wody i lepszą wydajność.

Czyszczenie gumowej uszczelki

Czyszczenie gumowej uszczelki wokół komory zmywarki zajmuje tylko chwilę. Obejrzyj film, aby przekonać się, jak użycie zwykłej ściereczki do usuwania zabrudzeń pozwoli utrzymać urządzenie w doskonałym stanie.


Eco Feedback

Funkcja Eco Feedback to świetny sposób na kontrolowanie zużycia wody i energii w Twojej zmywarce. Aplikacja My AEG Kitchen umożliwia dostosowanie każdego cyklu zmywania, co pozwala na dokonywanie bardziej efektywnych i zrównoważonych wyborów. Czytelny wyświetlacz na Twoim smartfonie informuje Cię, ile czasu zajmie każde mycie i jest dynamicznie aktualizowany w miarę przesuwania suwaka QuickSelect.


Zdalne monitorowanie i sterowanie

Łącząc swoją zmywarkę z aplikacją My AEG Kitchen, masz możliwość zdalnego sterowania i monitorowania jej funkcji. Możesz wybierać programy lub wybierać czas działania bez konieczności ręcznego dostosowywania ustawień. Wszystkie funkcje są dostępne za pośrednictwem smartfona dzięki intuicyjnym ikonom i przystępnemu tekstowi.


Powiadomienia i alarmy

QuickSelect z Wi-Fi pozwala uniknąć zgadywania, jak utrzymać optymalną wydajność zmywarki. Dzięki aplikacji My AEG Kitchen będziesz otrzymywać powiadomienia na swój smartfon, gdy np. zbiornik na płyn do nabłyszczania będzie pusty lub urządzenie będzie potrzebowało więcej soli. Aplikacja będzie również ostrzegać Cię za pomocą alertów, jeśli potrzebujesz konserwacji lub masz pilne problemy, takie jak wycieki wody.


Usługi AEG

Jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy lub akcesoriów do zmywarki, możesz skorzystać z usług AEG. Za pomocą smartfona i aplikacji My AEG Kitchen możesz łatwo kupić produkty do pielęgnacji urządzeń za pośrednictwem sklepu internetowego, rozwiązać problemy, pobrać instrukcje obsługi lub skontaktować się z nami bezpośrednio w celu uzyskania pomocy.

Części zamienne i akcesoria
Części zamienne i akcesoria

Znajdź oryginalne części zamienne do swojego urządzenia w naszym sklepie internetowym i zamów je prosto do domu.