Suszarka wyświetla komunikat o błędzie „ERR”

Ostatnia aktualizacja 29.02.2024 08:41

Problem:

  • Suszarka wyświetla komunikat o błędzie „ERR”. Komunikat pojawia się, gdy po rozpoczęciu cyklu następuje próba zmiany cyklu lub ustawień lub gdy wybranej opcji nie można użyć z wybranym cyklem.

Dotyczy

  • Suszarka wywiewowa
  • Suszarka kondensacyjna
  • Suszarka z pompą ciepła

Rozwiązanie:

Jeżeli suszarka wyświetla komunikat o błędzie „ERR”, może to oznaczać próbę zmiany cyklu lub ustawień podczas trwania cyklu lub wybór opcji, które są niezgodne z wybranym cyklem. W takiej sytuacji istnieją dwa polecane kroki, które mogą pomóc w rozwiązaniu problemu.

  1. Pierwszym krokiem jest wyłączenie i ponowne włączenie suszarki. Następnie należy wybrać żądany cykl oraz opcje zgodne z potrzebami. W przypadku wystąpienia błędu „ERR”, zaleca się skonsultowanie instrukcji obsługi. Dokument ten zawiera szczegółowe informacje dotyczące obsługi suszarki i może pomóc w rozwiązaniu problemu. Instrukcję obsługi można pobrać z oficjalnej strony producenta lub innego wiarygodnego źródła.

  2. Ważne jest również upewnienie się, że drzwi suszarki są całkowicie zamknięte przed rozpoczęciem programu. Po zamknięciu drzwi powinno być słychać charakterystyczne kliknięcie, co oznacza, że drzwi są odpowiednio zamknięte i gotowe do rozpoczęcia cyklu.

Podsumowując, gdy suszarka wyświetla komunikat o błędzie „ERR”, warto przeprowadzić podane powyżej kroki, takie jak wyłączenie i włączenie urządzenia, wybór właściwego cyklu i opcji, a także upewnienie się, że drzwi są całkowicie zamknięte. Jeśli problem się utrzymuje, warto sięgnąć po instrukcję obsługi, która może zawierać bardziej szczegółowe wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów.

Zamów wizytę serwisową
Zamów wizytę serwisową

W celu zgłoszenia urządzenia do naprawy, przejdź do strony Serwis.

Części zamienne i akcesoria
Części zamienne i akcesoria

Znajdź oryginalne części zamienne do swojego urządzenia w naszym sklepie internetowym i zamów je prosto do domu.

Znajdź instrukcję obsługi
Znajdź instrukcję obsługi

Znajdź rozwiązanie swojego problemu lub pobierz instrukcję obsługi urządzenia.