Chroń odzież wodoodporną

Ostatnia aktualizacja 21.05.2020 14:49

Specjalnie zaprojektowane cykle do pielęgnacji odzieży outdoorowej w pralkach i suszarkach bębnowych AEG działają w zsynchronizowany sposób, by przewrócić nieprzemakalne właściwości tkanin. Dzięki temu pranie nie wymaga żadnego wysiłku, a ubrania dłużej spełniają swoją ochronną funkcję.


Jak przywrócić nieprzemakalność odzieży?

Z biegiem czasu właściwości ubrań wodoodpornych ulegną pogorszeniu, można jednak temu zapobiec korzystając z naszego specjalnego programu Outdoor.

1. Przygotuj ubranie do prania.

W pierwszej kolejności opróżnij kieszenie, zapnij suwak, zamknij wszystkie kieszenie i klapy.


2. Wybierz odpowiedni detergent.

Dodaj detergent w płynie do prawej komory (1) i specjalny środek impregnujący do komory na płyn do zmiękczania tkanin (2), aby został pobrany do ostatniego płukania. Unikaj stosowania detergentu w proszku, nie korzystaj ze zwykłego zmiękczacza lub wybielacza.


3. Wybierz specjalny program do odzieży Outdoor.

Ustaw pralkę w programie Outdoor. Jeśli Twoja pralka nie posiada takiego programu, upewnij się, że dodałeś dodatkowe płukanie do swojego cyklu.


4. Susz w suszarce.

Następnie możesz umieścić kurtkę w suszarce, korzystając z naszego specjalnego programu Outdoor. Połączenie dwóch czynników - odpowiedniej temperatury i czasu - spowoduje przywrócenie nieprzemakalności tkaniny


Przywróć nieprzemakalność tkanin lepiej niż poprzez suszenie na wolnym powietrzu dzięki nowemu i innowacyjnemu systemowi AbsoluteCare.

Nasz system AbsoluteCare pozwoli przywrócić nieprzemakalność funkcyjnej odzieży outdoorowej – skuteczniej niż suszenie na wolnym powietrzu. System AbsoluteCare dostosowuje temperaturę i ruchy bębna, aby chronić specjalne właściwości tkanin poprzez poddanie ich działaniu odpowiedniej ilości ciepła.