Czas trwania programu Express Care w pralkach

Ostatnia aktualizacja 10.03.2023 13:17

Problem

  • Ile trwa program Express Care? 
  • Czas trwania Express Care.
  • Jak długo pierze?
  • Cykl prania Express Care - jaki jest czas trwania.

Dotyczy

  • Pralki

Rozwiązanie

Czas trwania programu nie jest stały. Wpływają na niego czynniki takie jak: waga wsadu, stopień zabrudzenia, wybrana temperatura i prędkość wirowania itp. 

W ustawieniu domyślnym program trwa około 90-100 minut. Dedykowany jest do niewielkiego załadunku lekko zabrudzonych rzeczy.

Listę dostępnych programów w Twojej pralce znajdziesz w instrukcji obsługi swojego urządzenia, którą możesz pobrać na naszej stronie internetowej.


Pamiętaj! 

Aby cieszyć się jak najdłużej  swoją pralką, zadbaj o jej regularną konserwację i czyszczenie. Dzięki detergentom Electrolux czynności się łatwe jak nigdy wcześniej.

Dobrym wyborem dla Ciebie będzie preparat Clean and Care 3w1który jednocześnie odkarmienia, odtłuszcza i dezynfekuje pralki.Kamień znajdujący się w urządzeniu może pozostawiać ślady na ubraniach. Wysokiej jakości odkamieniacz efektywnie eliminuje osady z kamienia, a odtłuszczacz inne osady z urządzenia, zapewniając idealne efekty prania i zmywania. Środek dezynfekujący zabija bakterie pozostawiając przyjemny zapach

Zalecany jest do użytku co 30 cykli. Należy go stosować regularnie, aby zapewnić sprawne działanie pralki i zmywarki, wydłużyć ich żywotność i  móc cieszyć się z idealnych efektów prania i zmywania za każdym razem. Produkt nie zawiera fosforanów..

Preparat Clean and Care 3w1 znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

Części zamienne i akcesoria
Części zamienne i akcesoria

Znajdź oryginalne części zamienne do swojego urządzenia w naszym sklepie internetowym i zamów je prosto do domu.

Znajdź instrukcję obsługi
Znajdź instrukcję obsługi

Znajdź rozwiązanie swojego problemu lub pobierz instrukcję obsługi urządzenia.