Szczegółowe dane produktu

Doceń zalety świeżego smaku potraw i szybkiego gotowania w naczyniu Fusion Wok. Korzystaj z możliwości powolnego i szybkiego smażenia w naczyniu typu wok w połączeniu z szybkością, energooszczędnością i precyzyjną regulacją temperatury, które zapewnia nowoczesna technologia indukcyjna. Podstawa w kształcie pierścienia umożliwia wykonywanie takich samych ruchów jak klasycznym wokiem i doskonale nadaje się do podawania potraw. Tylko do płyt indukcyjnych.
Czytaj więcej

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

AEG - Grill Plancha - MAXI-GRILL

Ciesz się na co dzień smakiem jak z prawdziwego grilla dzięki płycie grillowej Maxi Sense Plancha Grill. Możliwość precyzyjnej regulacji temperatury na płycie indukcyjnej pozwala precyzyjnie zgrillować steki, przyrządzić chrupiące szparagi, a także idealnie podsmażyć przegrzebki, aby zachowały delikatną konsystencję w środku. Funkcja łączenia dwóch pól grzejnych umożliwia grillowanie większych porcji potraw zarówno na prążkowanej, jak i na płaskiej powierzchni. Gruba aluminiowa podstawa. Nieprzywierająca, łatwa do czyszczenia powierzchnia. Możliwość umieszczania w piekarniku (do 200°C). Tylko do płyt indukcyjnych. Wymiary: 51 x 25 cm

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Masz już ten produkt?

Zarejestruj produkt, aby w pełni wykorzystać jego możliwości. Skorzystaj w pomocy naszych ekspertów lub kup potrzebne części zamienne i akcesoria.

Zarejestruj produkt Części zamienne i akcesoria Pomoc
red fabric in the air against dark background