Gotuj mądrze!

Dzięki połączeniu sił z platformą SideChef, Twoja kulinarna podróż będzie jeszcze bardziej bezproblemowa. SideChef, jako lider interaktywnych, inteligentnych przepisów, zapewnia innowacyjne wskazówki dotyczące gotowania. Funkcja poleceń głosowych bez użycia rąk. Zdjęcia, które przeprowadzą cię przez cały proces krok po kroku. Filmy instruktażowe i dokładny minutnik, określający czas potrzebny do przyrządzenia potrawy. Wszystko to sprawia, że każdy amator domowego gotowania, przygotuje pyszny posiłek, którego nie powstydziłby się najlepszy szef kuchni.

 

Smaczne i intuicyjne gotowanie

Ciesz się zupełnie nowymi doznaniami kulinarnymi dzięki przepisom i wskazówkom szefów kuchni Le Cordon Bleu. Teraz zdrowe i zrównoważone wegańskie potrawy przygotujesz łatwiej i przyjemniej. Wystarczy, że wybierzesz przepis, a aplikacja SideChef wyśle odpowiednie ustawienia bezpośrednio do pamięci piekarnika parowego AEG. Dzięki temu nie musisz się zastanawiać, jaką temperaturę czy program wybrać. Zyskujesz również pewność, że wszystko wyjdzie tak, jak powinno, czyli perfekcyjnie!

SideChef to ponad 18 000 unikalnych przepisów, spersonalizowane planowanie posiłków i szczegółowe instrukcje. Kupując inteligentny piekarnik parowy AEG, możesz zyskać rok bezpłatnego dostępu do SideChef Premium. SideChef Premium oferuje ponad 800 ekskluzywnych przepisów i lekcji gotowania, przygotowanych przez światowych ekspertów kulinarnych i szefów kuchni.

Czytaj więcej

Funkcje SideChef

 • Spersonalizowane przepisy
  1
  Spersonalizowane przepisy

  Korzystaj z ponad 18 000 przepisów, uporządkowanych i dopasowanych do Twoich preferencji żywieniowych, z uwzględnieniem wszelkich alergii i nietolerancji pokarmowych. Masz kilka rzeczy w lodówce i nie wiesz, co z nimi zrobić? SideChef umożliwia wyszukiwanie potraw na podstawie składników, dzięki czemu w kreatywny sposób zrobisz porządki w lodówce, przygotowując smaczny i zdrowy posiłek!

 • Bezproblemowe zakupy
  2
  Bezproblemowe zakupy

  Wpadła ci w oko jakaś potrawa, którą chcesz przygotować? Z łatwością dodaj wszystkie składniki dowolnego przepisu do listy zakupów w aplikacji SideChef. Podczas następnej wizyty w sklepie spożywczym, wystarczy, że wyjmiesz telefon i sprawdzisz, czy niczego ci nie brakuje!

   
 • Podręczna książka kucharska
  3
  Podręczna książka kucharska

  Zapisz swoje preferencje w aplikacji SideChef i każdego dnia otrzymuj spersonalizowane, inspirujące przepisy. Te możesz łatwo zapisać w pamięci aplikacji i uzyskać do nich dostęp w dowolnym momencie.

   

Łatwiejsze gotowanie dzięki współpracy z SideChef i Lo Cordon Bleu

Profesjonalni kucharze z Le Cordon Bleu stworzyli specjalny przewodnik wideo, który krok po kroku zapozna cię z ekskluzywnymi, zrównoważonymi przepisami. Te z kolei, dzięki aplikacji SideChef możesz łatwo wysłać do pamięci inteligentnego piekarnika AEG*.

* Przepisy działają najlepiej z piekarnikami SteamBoost i SteamPro.

Roczne konto SideChef Premium

Zwiększa możliwości swojego piekarnika AEG, dzięki bezpłatnej 12-miesięcznej subskrypcji SideChef Premium.

 
Poznaj piekarniki

Zyskaj dostęp do SideChef Premium

Pobierz aplikację My AEG Kitchen i zarejestruj swój piekarnik

Przejdź do sekcji partnerów, aby zrealizować 12-miesięczną bezpłatną subskrypcję w SideChef

Pobierz aplikację SideChef i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby połączyć piekarnik AEG z aplikacją

Dzięki aplikacji SideChef zyskujesz dostęp do smacznych i zrównoważonych przepisów.

Pobierz aplikację Sidechef