Electrolux szanuje Państwa prywatność. W tym celu pragniemy poinformować Użytkowników naszej strony Internetowej o obowiązującej w Electrolux polityce w zakresie ochrony Państwa danych osobowych, w tym wykorzystywania plików „Cookies”.

Więcej informacji znajdziesz w naszym Poradniku plików cookies.

Why the Next Black?

AEG 'The Next Black' - Rick Ridgeway

Spojrzenie w przyszłość

Film „The Next Black” nie jest o nowowściach w świecie mody, ale o tym co się wydarzy w przyszłości. Rozmawiamy z projektantami, innowatorami i liderami z całego świata, ludźmi, którzy wymyślają na nowo sposób korzystania z ubrań. Mają świeże spojrzenie i pasję. Mówią nie tylko o tym, co będziemy nosić i jak będą produkowane ubrania, ale także o interakcji i dbałości o tkaniny.


Co jutro oznacza dziś?

W celu zapewnienie doskonałych rozwiązań w zakresie pralnictwa, musimy zrozumieć co ludzie będą nosić i prać - dzisiaj i jutro. Pierwszą pralkę firma AEG wprowadziła na rynek w 1958 roku. Wynaleźliśmy technologię suszenia przy użyciu pompy ciepła, która obecnie znacząco wpływa na oszczędność energii w nowoczesnych suszarkach. Myślimy o tym, co będzie się działo w przyszłości, aby zrozumieć Wasze potrzeby i nadal oferować najlepsze rozwiązania.

AEG 'The Next Black' - Suzanne Lee

 
 
Zamknij
 

Określ, gdzie chcesz to udostępnić

Zamknij