Electrolux szanuje Państwa prywatność. W tym celu pragniemy poinformować Użytkowników naszej strony Internetowej o obowiązującej w Electrolux polityce w zakresie ochrony Państwa danych osobowych, w tym wykorzystywania plików „Cookies”.

Więcej informacji znajdziesz w naszym Poradniku plików cookies.

ÖKOInverter: wydajność energetyczna w samym centrum uwagi

Wytrzymały i wydajny energetycznie

Jak to się dzieje, że nasze pralki oszczędzają tak dużo energii? Sekret kryje się w wysokowydajnym silniku ÖKOInverter marki AEG. Bezszczotkowy silnik ÖKOInverter obraca się gładko, zapewniając długotrwałe działanie i optymalny pobór energii. To sprawia, że jest o 50% bardziej wydajny niż zwykły silnik Pralka ÖKOMIX i więcej.


Niski poziom hałasu

Niezależnie od pory dnia możesz prać i suszyć odzież bez rozpraszających hałasów. Silnik ÖKOInverter generuje minimalny poziom hałasu, ponieważ jest pozbawiony szczotek. Brak szczotek wewnątrz silnika sprawia, że pracuje on cicho i wydajnie, zapewniając optymalne rezultaty. Możesz więc smacznie spać i korzystać z zalet niskich taryf nocnych, a rano cieszyć się idealnie czystym praniem. 


Długa żywotność warta każdej ceny

ÖKOInverter to wysoce skuteczny, cichy silnik, który jest najważniejszym elementem naszych wydajnych energetycznie i wiodących na rynku pralek. Zaawansowane rozwiązanie konstrukcyjne zastosowane w silniku ÖKOInverter oznaczają większą wydajność i dłuższą żywotność w porównaniu do innych silników Bezszczotkowa konstrukcja tego nieustannie namagnesowanego silnika oznacza brak tarcia, a co za tym idzie, dłuższą żywotność i ograniczenie konieczności napraw. Silnik ten uosabia starania AEG w stworzeniu urządzenia, które będzie zarówno maksymalnie skuteczne, jak i przyjazne dla środowiska, i właśnie taka filozofia stoi za linią ÖKO.

Dowiedz się więcej
image of lit lightbulb


Powiązane artykuły

Nowinki dotyczące prania

AEG spogląda w przyszłość, aby pozostać krok do przodu i dbać o tkaniny już dziś.

Dowiedz się więcej

Rozwiązania oszczędzające przestrzeń

Dzięki wiodącej na rynku wydajności energetycznej i certyfikatowi Woolmark Blue pralko-suszarka ÖKOKombi Plus zapewnia optymalną dbałość o tkaniny zajmując niewielką przestrzeń. 

ÖKOKombi Plus marki AEG

 
 
Zamknij
 

Określ, gdzie chcesz to udostępnić

Zamknij