Electrolux szanuje Państwa prywatność. W tym celu pragniemy poinformować Użytkowników naszej strony Internetowej o obowiązującej w Electrolux polityce w zakresie ochrony Państwa danych osobowych, w tym wykorzystywania plików „Cookies”.

Więcej informacji znajdziesz w naszym Poradniku plików cookies.
Powrót do wszystkich artykułów

2014-03-19 - Nowości i artykuły

ProClean — największa dbałość o delikatne szklane naczynia

Dzięki połączeniu inteligentnej technologii i zaawansowanych funkcji nowa zmywarka ProClean zapewnia największą możliwą dbałość o szklane naczynia. Poczynając od małych szklanek, a kończąc na smukłych kieliszkach do szampana, zmywarka ProClean daje pewność, że nawet najbardziej delikatne szklane naczynia będą bezpieczne podczas każdego zmywania.

Pełne bezpieczeństwo

Teraz możesz zmywać w zmywarce także swoje ulubione delikatne naczynia. Gumowe wsporniki SoftSpikes zapewniają pewne podparcie dla czasz kieliszków, podczas gdy uchwyty SoftGrip przytrzymują ich nóżki, aby były bezpieczne podczas całego cyklu zmywania. Specjalny uchwyt na szklanki do piwa w dolnym koszu zapewnia, że nawet najwyższe z nich będą perfekcyjnie czyste. Od małych filiżanek do espresso po kubki do herbaty — specjalne półki na filiżanki i składane wsporniki zapewniają stabilność naczyń i swobodę załadunku.

Superdelikatne zmywanie

Z myślą o delikatnej pielęgnacji szkła specjalny program zmywania chroni je przed zarysowaniem i stłuczeniem. Cykl obejmuje zmywanie (45°C), płukanie (60°C) oraz proces powolnego schładzania, który chroni szkło przed pęknięciem na skutek szoku termicznego. Ponadto satelitarne ramię spryskujące zapewnia doskonały zasięg spryskiwania wodą podczas zmywania i płukania.

Powrót do wszystkich artykułów

Najczęściej czytane artykuły

Artykuły objaśniające

Jak to działa: zmywarka ProClean™

Kuchenne nowości

Czyste talerze w 30 minut!

Artykuły objaśniające

Jak to działa: suszarki bębnowe ProTex

Artykuły objaśniające

Jak to działa: PerfektFit™

Artykuły objaśniające

Jak to działa: ProFresh
Ostatnio oglądane produkty ()
 

Prześlij znajomemu

Wyślij do kolejnych znajomych

Podgląd wiadomości e-mail Witaj, wydaje mi się, że może Cię to zainteresować

Zamknij
 

Określ, gdzie chcesz to udostępnić

Zamknij
 
 
Zamknij
 

Określ, gdzie chcesz to udostępnić

Zamknij