Electrolux szanuje Państwa prywatność. W tym celu pragniemy poinformować Użytkowników naszej strony Internetowej o obowiązującej w Electrolux polityce w zakresie ochrony Państwa danych osobowych, w tym wykorzystywania plików „Cookies”.

Więcej informacji znajdziesz w naszym Poradniku plików cookies.
Powrót do wszystkich artykułów

2014-03-19 - Nowości i artykuły

Najbardziej energooszczędna pralko-suszarka na rynku

Energooszczędność oznacza coś więcej niż tylko oszczędzanie na kosztach elektryczności i wody — to czas, praca i koszty. Pralko-suszarka ÖKOKombi uwzględnia wszystkie te aspekty, aby pomóc w lepszym spełnianiu rosnących potrzeb środowiska. Połączenie naszej inteligentnej technologii i innowacyjnych funkcji sprawia, że ÖKOKombi to najbardziej energooszczędna pralko-suszarka na rynku. Więcej szczegółów można znaleźć w naszym artykule z wyjaśnieniem oznaczeń efektywności energetycznej.
Najwyższa wydajność

Technologia OptiSense — nasza najnowsza innowacja — kontroluje poziomy energii i wody. Specjalne czujniki wokół bębna obliczają ciężar ładunku i długość każdego cyklu, pozwalając uzyskać optymalny wynik bez nadmiernego zużycia energii. Dzięki temu oszczędności wody i prądy są większe, a zużycie zasobów jest jak najmniejsze.

 

Zoptymalizowana wydajność

Technologia bezszczotkowego silnika ÖKOInverter gwarantuje płynne obroty w celu optymalnego zużycia energii. Technologia pompy ciepła oszczędza do 40% kosztów energii (w porównaniu z tradycyjnymi suszarkami), eliminując potrzebę użycia wody podczas cyklu suszenia. Pralko-suszarka ÖKOKombi  suszy pranie powietrzem, a dzięki technologii OptiSense możliwe jest wybranie poziomu suchości w zależności od tego, czy ubrania wymagają prasowania, czy też zostaną schowane w szafie po zakończeniu cyklu.

Powrót do wszystkich artykułów

Najczęściej czytane artykuły

Artykuły objaśniające

Jak to działa: zmywarka ProClean™

Kuchenne nowości

Czyste talerze w 30 minut!

Artykuły objaśniające

Jak to działa: suszarki bębnowe ProTex

Artykuły objaśniające

Jak to działa: PerfektFit™

Artykuły objaśniające

Jak to działa: ProFresh
Ostatnio oglądane produkty ()
 

Prześlij znajomemu

Wyślij do kolejnych znajomych

Podgląd wiadomości e-mail Witaj, wydaje mi się, że może Cię to zainteresować

Zamknij
 

Określ, gdzie chcesz to udostępnić

Zamknij
 
 
Zamknij
 

Określ, gdzie chcesz to udostępnić

Zamknij