Electrolux szanuje Państwa prywatność. W tym celu pragniemy poinformować Użytkowników naszej strony Internetowej o obowiązującej w Electrolux polityce w zakresie ochrony Państwa danych osobowych, w tym wykorzystywania plików „Cookies”.

Więcej informacji znajdziesz w naszym Poradniku plików cookies.
Powrót do wszystkich artykułów

2014-03-19 - Nowości i artykuły

Wszystkie funkcje prania i suszenia w jednym urządzeniu

Od momentu wprowadzenia pierwszej na świecie pralki automatycznej Lavamat w 1958 roku firma AEG nieustannie tworzy nowe, innowacyjne metody ochrony najdelikatniejszych tkanin — zarówno tych dostępnych dzisiaj, jak i w przyszłości. Wynaleźliśmy technologię suszenia pompą ciepła, która obecnie przyczynia się znacząco do obniżenia zużycia energii przez wszystkie nowoczesne suszarki. Innowacja nie zawsze oznacza odkrywanie czegoś od nowa, a raczej użycie istniejących pomysłów w inny sposób — dokładnie takie podejście przyjęliśmy podczas projektowania pralko-suszarki ÖKOKombi. Zastosowanie pompy ciepła w pralko-suszarce ÖKOKombi pozwoliło nam stworzyć wyjątkowe urządzenie, które łączy inteligentną technologię i wzornictwo, aby zapewnić idealne pranie i suszenie za każdym razem.
Złoty certyfikat Woolmark

Złoty certyfikat oznacza najwyższy dostępny poziom ochrony, a pralko-suszarka ÖKOKombi ze specjalnym cyklem Woolmark Gold pierze i suszy najdelikatniejsze tkaniny — włącznie z ubraniami przeznaczonymi wyłącznie do prania ręcznego. Certyfikat ten został przyznany przez organizację non-profit Australian Wool Innovation, która należy do ponad 29 000 hodowców wełny. Jest ona właścicielem marki Woolmark, a jej celem jest zapewnienie najlepszej możliwej ochrony wełny.

Inteligentna, delikatna opieka

Pralko-suszarka ÖKOKombi została zaprojektowana z myślą o wydajności, ochronie i skuteczności, aby delikatnie prać i suszyć wkład o dowolnej wielkości przy minimalnym zużyciu wody i energii. Technologia prania parowego odświeża tkaniny. Czujniki wilgotności wokół bębna określają suchość prania. A wyjątkowo duży bęben z perforacją zapewnia bardziej równomierny cykl suszenia poprzez regulację przepływu powietrza, co ogranicza ilość zagnieceń.

Powrót do wszystkich artykułów

Najczęściej czytane artykuły

Artykuły objaśniające

Jak to działa: zmywarka ProClean™

Kuchenne nowości

Czyste talerze w 30 minut!

Artykuły objaśniające

Jak to działa: suszarki bębnowe ProTex

Artykuły objaśniające

Jak to działa: PerfektFit™

Artykuły objaśniające

Jak to działa: ProFresh
Ostatnio oglądane produkty ()
 

Prześlij znajomemu

Wyślij do kolejnych znajomych

Podgląd wiadomości e-mail Witaj, wydaje mi się, że może Cię to zainteresować

Zamknij
 

Określ, gdzie chcesz to udostępnić

Zamknij
 
 
Zamknij
 

Określ, gdzie chcesz to udostępnić

Zamknij