Electrolux szanuje Państwa prywatność. W tym celu pragniemy poinformować Użytkowników naszej strony Internetowej o obowiązującej w Electrolux polityce w zakresie ochrony Państwa danych osobowych, w tym wykorzystywania plików „Cookies”.

Więcej informacji znajdziesz w naszym Poradniku plików cookies.

AEG Hob2Hood Connect

Zbliżenie na okap kuchenny AEG

Skup się na gotowaniu

Z automatycznym okapem


Połączenie dla zapewnienia optymalnego działania okapu

Przyrządzaj wspaniałe posiłki w kuchni, która pachnie świeżością i zachęca, by w niej przebywać. Dzięki technologii Hob2Hood Connect firmy AEG, Twój okap kuchenny będzie włączał się automatycznie, gdy rozpoczniesz gotowanie. Następnie samoczynnie dostosuje siłę wyciągu do intensywności gotowania — a wszystko to bez potrzeby dotykania przycisku lub nawet myślenia o konieczności włączenia okapu. Pozwoli Ci to skupić się na tym, co naprawdę ważne — przyrządzaniu wspaniałych dań i dotrzymywaniu towarzystwa gościom. 

Siła wyciągu dostosowana do intensywności gotowania

Technologia Hob2Hood pozwoli Ci zapewnić maksymalną świeżość i ciszę w kuchni. Dzięki niej okap dostosowuje siłę wyciągu do intensywności gotowania, np. działając na najwyższych obrotach, by usunąć opary podczas smażenia. Gdy natomiast będziesz delikatnie roztapiać czekoladę do deseru, działanie okapu stanie się praktycznie bezgłośne. Urządzenie pozostanie włączone przez 1–2 minuty po zakończeniu gotowania, aby usunąć wszystkie unoszące się zapachy. Dzięki temu kuchnia zawsze będzie witać świeżością Ciebie i Twoich gości.Najlepsze połączenie Hob2Hood

Niezrównana elastyczność

Technologia MaxiSense firmy AEG

Płyta indukcyjna MaxiSense® Combi

  • Natychmiastowe nagrzewanie i automatyczne rozpoznawanie naczyń
  • Kolorowy wyświetlacz dotykowy 
  • Umieść dowolnej wielkości naczynie w dowolnym miejscu — pole grzejne FreeZone dostosuje się do jego rozmiaru
  • Reguluj i programuj moc grzania indywidualnie dla każdego naczynia
Zobacz produkt
Relaksująca atmosfera w kuchni

Kominowy okap kuchenny AEG

Kominowy okap kuchenny

  • Zadbaj o nastrojową atmosferę w kuchni dzięki stylowemu oświetleniu z funkcją przyciemniania
  • Zapewnij większą czystość powierzchni dzięki doskonałej skuteczności pochłaniania tłuszczu
  • Spraw, by Twoja kuchnia pachniała świeżością, pozbywając się niepożądanych zapachów
Zobacz produkt 

Zadbaj o dobry styl w kuchni

Wybierz technologię automatycznego sterowania okapem dostosowaną do ulubionego stylu. Firma AEG oferuje największy wybór tego typu urządzeń na rynku. Mając do dyspozycji 11 modeli płyt grzejnych i 18 modeli okapów, z pewnością znajdziesz idealne rozwiązanie do swojej kuchni — także pod względem skuteczności działania. Możesz więc mieć pewność, że Twoja kuchnia będzie zachwycać nie tylko wyglądem, ale także świeżością.

Animacja przedstawiająca bezprzewodowe połączenie między płytą indukcyjną AEG a okapem kuchennym

Wyświetlacz płyty indukcyjnej AEG

Poczucie pełnej kontroli

Technologia Hob2Hood zapewnia odpowiednią siłę wyciągu okapu dokładnie wtedy, gdy jest ona potrzebna. Ustawienia można także zmieniać samodzielnie za pośrednictwem panelu sterowania płyty grzejnej. Zapewnia to większą swobodę umieszczenia okapu w zabudowie kuchennej. Ponieważ dostępne jest także sterowanie ręczne, zawsze będzie można zwiększyć siłę wyciągu samodzielnie. Odkryj więcej rozwiązań AEG

Gotuj szybko i z poczuciem swobody

Gdy znaczenie mają każdy stopień temperatury i każda sekunda gotowania, precyzja działania płyty indukcyjnej istotnie wpływa na jakość potraw.

Odkryj moc indukcji

Podkręć maksymalnie smak

Wyjątkowy smak i konsystencja dzięki optymalnemu połączeniu działania pary, wilgoci i gorącego powietrza, aby wydobyć najgłębszy smak potraw.

Odkryj piekarnik ProCombi®

Susz bez obaw

Wymagaj tylko prawdziwej miękkości. Suszarki AEG szybko zapewniają prawdziwą miękkość ubrań. Nawet tych z najdelikatniejszych tkanin, takich jak jedwab czy wełna 

Odkryj suszarki

 
 
Zamknij
 

Określ, gdzie chcesz to udostępnić

Zamknij