Electrolux szanuje Państwa prywatność. W tym celu pragniemy poinformować Użytkowników naszej strony Internetowej o obowiązującej w Electrolux polityce w zakresie ochrony Państwa danych osobowych, w tym wykorzystywania plików „Cookies”.

Więcej informacji znajdziesz w naszym Poradniku plików cookies.

Rozdział 1: Dlaczego należy dbać o tkaniny?

Chroń swoje ubrania

Zmień modę

Twoje ulubione ubrania to niezwykły zapis pewnego momentu w czasie. Jednak jeżeli tracą ładny wygląd i stają się mniej przyjemne w dotyku, trafiają na dno szafy. Nie musi tak być. Istnieje wiele sposobów pielęgnacji tkanin i jeszcze więcej powodów, żeby o nie zadbać - od zatrzymania wspomnień po ochronę środowiska. Dlatego pielęgnacja jest tak ważna.

Zbliżenie na drogą damską torebkę

Zatrzymaj wspomnienia

Niektóre z ulubionych ubrań stają się naszą drugą skórą. Towarzyszą nam w przyjemnych chwilach i pozostają wspomnieniem wspólnych przeżyć. Zadbaj, by zatrzymać wspomnienia związane z ubraniami, pielęgnując je we właściwy sposób. Dzięki temu będziesz za każdym razem z przyjemnością zakładać swoje najcenniejsze ubrania.  Niech ukochane tkaniny towarzyszą Ci w nowych ekscytujących momentach.   


Spraw radość swoim zmysłom

Decyzja, co założyć, zależy nie tylko od tego, jak wyglądają nasze ubrania. Badania sugerują, że angażujemy przy tym wszystkie zmysły - od dotyku po węch. Kierujemy się tym, jakie ubrania są w dotyku i czy świeżo pachną. Zadbaj, by mieć ochotę zakładać swoje ubrania, sprawiając radość wszystkim swoim zmysłom. Nowoczesne pralko-suszarki zapewniają ubraniom świeżość, gdyż pranie i suszenie odbywa się w jednym nieprzerwanym cyklu. 

Odkryj pralko-suszarki
Ikony na czerwonym jedwabiu oznaczające dotyk, zapach i wzrok

Zestaw pustych pudełek na ubrania

Chroń świat

Ubrania mają olbrzymi wpływ na środowisko. Możemy zadbać o ekologię, pielęgnując rzeczy we właściwy sposób. Dzięki właściwej technologii możesz zajrzeć do szafy, zamiast wybierać się do sklepu. Nasze najlepsze suszarki potrafią suszyć wełnę i jedwab, dzięki czemu nawet tak delikatne tkaniny dłużej wyglądają jak nowe. Spraw, że ubrania starczą nawet na 9 miesięcy dłużej, a Twój ślad węglowy i wodny zmniejszy się o 20-30%.

Odkryj suszarki

Oszczędzaj pieniądze

Nowoczesne pralki gwarantują doskonałe rezultaty w niskich temperaturach. Pomagają oszczędzać pieniądze, chronią środowisko i ubrania.  Nowoczesna pralka potrafi zmniejszyć zużycie energii do 80% w porównaniu z pralką 5-letnią. Zainwestuj więc w nowoczesną technologię i oszczędzaj pieniądze, piorąc w 30 stopniach. 

Odkryj, jak można prać w 30°
Symbol 30 stopni na błękitnej tkaninie

Jest wiele powodów, dla których warto lepiej dbać o swoje rzeczy. Wszystko sprowadza się do wiedzy oraz chęci. Można podjąć szereg działań, by ubrania dłużej wyglądały jak nowe i starczały na dłużej. Dowiedz się, jak to zrobić.

 

 

Przejdź do „Jak dbać o tkaniny?” 


Odkryj więcej rozwiązań AEG

Doskonałe efekty prania

Zadbaj o swoje ulubione ubrania. Pralki AEG zapewniają niezwykłą delikatność i skuteczność prania przy najniższym możliwym zużyciu energii. 

Odkryj nasze pralki

Susz bez obaw

Możesz powierzyć swoje ulubione ubrania nowoczesnym suszarkom. Gwarantują one doskonałe rezultaty, gdyż suszą delikatnie, skutecznie i w niskiej temperaturze. 

Odkryj suszarki

Pranie i suszenie w jednym urządzeniu

Oszczędzaj czas, energię i przestrzeń, wybierz pralko-suszarkę AEG. Korzystając z równie doskonałej pielęgnacji prania, jaką zapewniają oddzielne urządzenia, sprawisz, że Twoje ulubione rzeczy będą dłużej wyglądały jak nowe. 

Odkryj pralko-suszarki

 
 
Zamknij
 

Określ, gdzie chcesz to udostępnić

Zamknij