Electrolux szanuje Państwa prywatność. W tym celu pragniemy poinformować Użytkowników naszej strony Internetowej o obowiązującej w Electrolux polityce w zakresie ochrony Państwa danych osobowych, w tym wykorzystywania plików „Cookies”.

Więcej informacji znajdziesz w naszym Poradniku plików cookies.

5 najważniejszych powodów, dla których warto kupić pralko-suszarkę

1. Optymalne wykorzystanie przestrzeni: Rozwiązanie 2-w-1 oszczędza przestrzeń, zapewniając delikatne pranie i bezpieczne suszenie przy użyciu tego samego urządzenia. Teraz, korzystając z o połowę mniejszej przestrzeni, możesz wyprać nawet delikatną odzież, taką jak wełna nadająca się jedynie do prania ręcznego. Stwórz bardziej schludną przestrzeń, pozbywając się drugiego urządzenia lub nieestetycznych stojaków do suszenia. Jeśli masz miejsce tylko na jedno urządzenie, wybierz takie, które zarówno suszy, jak i pierze. 

2. Idealne pranie: Idealne suszenie: z pralko-suszarką ÖKOKombi uzyskasz takie same rezultaty, jak w przypadku dwóch oddzielnych urządzeń. Certyfikat Woolmark Blue dla prania i suszenia potwierdza, że wełna nadająca się jedynie do prania ręcznego będzie traktowana z najwyższą dbałością.


„Pralko-suszarki były tradycyjnie postrzegane jako swego rodzaju kompromis. ÖKOKombi kończy ze wszystkimi kompromisami.“ 

Jan Brockmann – dyrektor ds. technologii AEG

3. Wiodąca na rynku wydajność energetyczna: technologia pompy ciepła AEG zapewnia oszczędności wody i energii. Najmniejsze w swojej klasie zużycie energii i wody – oszczędność 40% energii i 15% wody w stosunku do standardowych pralko-suszarek klasy A.

 

4. Ochrona odzieży: OptiSense automatycznie dopasowuje cykle prania i suszenia. Technologia ta korzysta z czujników umożliwiających rozpoznanie wagi i rozmiaru wkładu, a następnie dopasowanie czasu cyklu. OptiSense sprawia, że odzież nigdy nie jest zbyt intensywnie wyprana lub wysuszona, zapewniając idealną ochronę ubrań.


5. Korzyści dla środowiska:

ÖKO uosabia nasze starania w stworzeniu urządzenia, które jest jednocześnie maksymalnie wydajne i przyjazne dla środowiska. Pralko-suszarka ÖKOKombi, która jest wyprodukowana z mniejszej ilości materiałów i korzysta z zaawansowanej technologii oszczędzania energii, osiąga tę równowagę. Działając doskonale i przez długie lata, ta pralko-suszarka pozostaje przyjazna dla środowiska nawet pod koniec cyklu użyteczności, ponieważ generuje mniejszą ilość odpadów.Obejrzyj film

 
 
Zamknij
 

Określ, gdzie chcesz to udostępnić

Zamknij