Electrolux szanuje Państwa prywatność. W tym celu pragniemy poinformować Użytkowników naszej strony Internetowej o obowiązującej w Electrolux polityce w zakresie ochrony Państwa danych osobowych, w tym wykorzystywania plików „Cookies”.

Więcej informacji znajdziesz w naszym Poradniku plików cookies.

Okapy kuchenne AEG

Okap kuchenny AEG ze stali nierdzewnej w kuchni


Odkryj okapy kuchenne firmy AEG

Jaki jest najlepszy okap kuchenny?

Odpowiedni okap kuchenny może naprawdę odmienić Twoją kuchnię. Ma on kluczowe znaczenie dla zapewnienia czystego i świeżego powietrza. Dlatego wybór odpowiedniego urządzenia jest bardzo ważny i na szczęście łatwy. Okapy firmy AEG, łączące w sobie dużą siłę wyciągu, cichą wydajność i nagradzane wzornictwo, umożliwiają przyrządzanie posiłków w idealnych warunkach w kuchni. Dostępność wielu wariantów wzornictwa dodatkowo ułatwia wybór odpowiedniego urządzenia. Dlatego niezależnie od tego, czy szukasz okapu do dyskretnej zabudowy, czy do wyeksponowania w pomieszczeniu, firma AEG ma dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie.

Zobacz okapy kuchenne firmy AEG
Okap kuchenny AEG ze schowkiem


Najnowsze innowacje

Inteligentne gotowanie

Korzystaj z wygody, jaką zapewnia inteligentny okap kuchenny, którego działanie jest zsynchronizowane z płytą grzejną. Podczas gotowania okap Hob2Hood Connect włącza się automatycznie wraz z płytą grzejną i dostosowuje do niej swoje działanie, aby zapewniać maksymalną wydajność. Automatycznie zwiększa siłę wyciągu podczas intensywnego gotowania lub smażenia, a zmniejsza ją podczas delikatnego gotowania na wolnym ogniu.

Odkryj technologię Hob2Hood
Kuchnia z działającymi w synchronizowany sposób okapem i płytą grzejną AEG


Wysokowydajne okapy kuchenne

Mężczyzna obsługujący pionowy okap nad płytą indukcyjną

Stylowe okapy kuchenne

Firma AEG stale wprowadza innowacje i udoskonalenia w konstrukcji i wzornictwie swoich okapów. Wiele z tych urządzeń otrzymało nagrody iF i RedDot w dziedzinie wzornictwa za swoją innowacyjność, funkcjonalność i ergonomię. Niezależnie od tego, czy wybierzesz efektowny okap wyspowy, pionowy, czy do zabudowy pod szafką kuchenną, możesz mieć pewność, że Twoja kuchnia będzie wyglądać naprawdę stylowo.

Odkryj stylowe okapy kuchenne

Jak działają filtry okapu kuchennego?

Dzięki działaniu filtrów Twoja kuchnia może być wolna od zanieczyszczeń i nieprzyjemnych zapachów, pozostając przyjemnym miejscem do gotowania i pracy. Filtry przeciwtłuszczowe pochłaniają cząstki żywności i tłuszczu, aby zapewnić czyste powietrze i powierzchnie w kuchni. Filtry węglowe oczyszczają powietrze, usuwając z niego nieprzyjemne zapachy. Niektóre okapy są wyposażone w stałe filtry, które można czyścić i używać ponownie, natomiast w innych stosuje się filtry jednorazowego użytku. Zapasowe filtry do okapów kuchennych można łatwo kupić w sklepie internetowym firmy AEG.

Zbliżenie na filtr do okapu kuchennego

Pionowy okap naścienny z nową etykietą z oznaczeniem klasy energetycznej

Jak energooszczędny jest okap kuchenny?

Teraz łatwiej jest ocenić wydajność dostępnych okapów kuchennych. Nowe etykiety zawierają informacje dotyczące rocznego zużycia energii w postaci oznaczeń od F do A+. Aby ułatwić Ci podjęcie świadomej decyzji, na etykietach podano także informacje dotyczące efektywności pochłaniania zanieczyszczeń, sprawności oświetlenia, wydajności przepływu dynamicznego oraz poziomu hałasu przy maksymalnej prędkości. Znalezienie najbardziej wydajnego okapu i oszczędzanie na rachunkach za energię nigdy nie było prostsze. Firma AEG oferuje pełną gamę okapów kuchennych klasy energetycznej A, a także wybór modeli klasy A+.

Dowiedz się więcej o etykietach z oznaczeniem klasy energetycznej


Dowiedz się więcej

Przewodnik po okapach kuchennych

Jeśli potrzebujesz więcej pomocy w planowaniu i wyborze urządzenia, zapoznaj się z naszym kompleksowym poradnikiem dotyczącym okapów kuchennych.

Pobierz dokument PDF „Okapy kuchenne”

Wskazówki dotyczące zakupu okapu kuchennego

Przydatne porady i wskazówki, które pomogą Ci wybrać odpowiedni okap do swojej kuchni.

Wybierz okap do swojej kuchni

Akcesoria do okapów kuchennych

Zaopatrz się w filtry i akcesoria do okapu kuchennego AEG w naszym sklepie internetowym.

Znajdź akcesoria do swojego okapu

 
 
Zamknij
 

Określ, gdzie chcesz to udostępnić

Zamknij