Electrolux szanuje Państwa prywatność. W tym celu pragniemy poinformować Użytkowników naszej strony Internetowej o obowiązującej w Electrolux polityce w zakresie ochrony Państwa danych osobowych, w tym wykorzystywania plików „Cookies”.

Więcej informacji znajdziesz w naszym Poradniku plików cookies.

Wysusz swoją odzież z systemem AbsoluteCare™

Bezpiecznie wysuszysz wełnę i jedwab przeznaczone wyłącznie do prania

Teraz możesz powierzyć swoją najdelikatniejszą odzież z jedwabiu i wełny suszarkom AEG z nowym systemem AbsoluteCare™. Suszarki z systemem AbsoluteCare™ dopasowują cykl do poszczególnych materiałów. Ponadto dysponują specjalnymi programami dla wełny i jedwabiu. Najnowsze suszarki AEG z certyfikatem Woolmark zapewniają odpowiednią ochronę tkanin i zapobiegają ich kurczeniu się, co zdarza się w przypadku tradycyjnego suszenia wełny w pozycji rozłożonej.


Certyfikat Woolmark

 Susz swoją ulubioną wełnianą odzież bezpiecznie w suszarkach AEG z systemem AbsoluteCare™, które rekomendują eksperci Woolmark. Woolmark jest wiodącym i niezależnym ekspertem w dziedzinie dbania o wełnę. Certyfikat Woolmark Blue gwarantuje bezpieczne i delikatne suszenie nawet wełny nadającej się jedynie do prania ręcznego. Właściwe dostosowanie prędkości bębna sprawia, że odzież w trakcie suszenia jest płasko rozłożona na ścianach bębna, tak jak w przypadku tradycyjnego suszenia.


Martin Hedströmt - Product Marketing Director Laundry, AEG

„Suszarki AEG z systemem AbsoluteCare™ zapobiegają kurczeniu się nawet delikatnych, wełnianych tkanin. Możesz wysuszyć wszystko, co upierzesz, w tym także to wełnę i jedwab - co wcześniej było nie do pomyślenia“.

Martin Hedström — dyrektor ds. marketingu produktów piorących w AEG

Delikatny jedwab bez zagnieceń

Delikatny jedwab bez zagnieceń dzięki systemowi AbsoluteCare™. Inteligentne ruchy bębna i bardzo niskie temperatury zapobiegają kurczeniu się delikatnych jedwabi i zmniejszają ilość zagnieceń. Podczas prania ręcznego jedwabna odzież może zostać uszkodzona poprzez zbyt intensywne ciągnięcie lub wykręcanie. Powoduje to powstawanie zagnieceń i utratę kształtu. Ale teraz możesz użyć suszarki bębnowej, która dba o tkaniny nadające się wyłącznie do prania ręcznego. Dzięki systemowi AbsoluteCare™ jedwab będzie miękki i gładki w dotyku.Powiązane artykuły

Suszarka ProTex Plus AEG

Dzięki certyfikatowi Woolmark Blue masz pewność, że delikatne wełniane i jedwabne tkaniny będą wysuszone z odpowiednią dbałością, a ilość zagnieceń będzie mniejsza niż w przypadku tradycyjnego suszenia wełny.

Suszarka ProTex Plus AEG

Wydajność wiodąca na rynku

Technologia ÖKOMIX zapewnia nieprzeciętną wydajność dzięki cichemu, bezszczotkowemu silnikowi ÖKOInverter.

Poznaj ÖKOInverter

Pralko-suszarki oszczędzające przestrzeń

Obawiasz się, że nie masz odpowiedniej ilości miejsca na pralkę i suszarkę? AEG oferuje rozwiązanie 2-w-1, które opatrzono certyfikatem Woolmark Blue, zarówno dla prania, jak i suszenia.

Dowiedz się więcej

 
 
Zamknij
 

Określ, gdzie chcesz to udostępnić

Zamknij