Electrolux szanuje Państwa prywatność. W tym celu pragniemy poinformować Użytkowników naszej strony Internetowej o obowiązującej w Electrolux polityce w zakresie ochrony Państwa danych osobowych, w tym wykorzystywania plików „Cookies”.

Więcej informacji znajdziesz w naszym Poradniku plików cookies.

Piekarniki parowe ProCombi®

Azjatyckie danie rybne przyrządzone w piekarniku parowym

Podkręć maksymalnie smak

Tylko para potrafi tak uszlachetnić
smak potraw


Przejdź na nowy poziom smaku

Piekąc potrawy w piekarniku parowym ProCombi®, sprawisz, że będą smakować jak nigdy dotąd. Delektuj się naturalnie soczystymi i doskonale wypieczonymi potrawami dzięki idealnemu połączeniu działania pary, wilgoci i gorącego powietrza. Para to przyszłość doskonałego smaku. Piekarnik ProCombi® urzeczywistnia ją już dzisiaj.

Lepszy smak i konsystencja

Wydobądź wszystko co najlepsze z potraw, używając piekarnika parowego AEG ProCombi®. Wykorzystując do pieczenia gorące powietrze, parę lub połączenie obu nośników ciepła, możesz sprawić, że każda potrawa będzie zachwycać smakiem. Właściwości pary pozwalają zachować w potrawach wilgoć i składniki odżywcze, co wpływa na ich niezrównany smak i soczystość. Gorące powietrze przyrumienia i przypieka potrawy z zewnątrz. Witaj w świecie nowych, niewiarygodnie dobrych smaków.


Para uszlachetnia każde danie

Niezależnie od tego, jaką zechcesz przyrządzić potrawę, znajdziesz program parowy, który wzniesie ją na wyżyny smaku. Mała ilość pary pomoże Ci uzyskać rozpływające się w ustach pieczenie i wypieki. Przy średniej ilości pary każda odgrzewana potrawa będzie smakować, jak przed chwilą przyrządzona. 100% pary to sposób na szybsze przyrządzanie smaczniejszych i zdrowszych ryb, warzyw, ryżu i kuskusu.

Papryki upieczone w piekarniku parowym

Odkrywaj najbardziej wyszukane smaki
Piekarnik parowy ProCombi

Piekarnik parowy ProCombi®

  • Spraw, by Twoje potrawy smakowały jeszcze lepiej, łącząc tradycyjne pieczenie z działaniem pary
  • Ciesz się równomiernymi efektami pieczenia niezależnie od liczby użytych blach
  • Z łatwością czyść piekarnik, używając programu czyszczenia parowego
Zobacz produkt

Łatwość pieczenia i czyszczenia

Piekarnik ProCombi® ułatwia pieczenie z wykorzystaniem pary. A po zakończeniu pieczenia można łatwo go wyczyścić. Program czyszczenia parowego znacznie ułatwia usuwanie wszelkich zabrudzeń. Dzięki temu można skupić się na przyrządzaniu wspaniałych potraw bez obaw o późniejsze czyszczenie piekarnika.

Funkcja czyszczenia parowego w piekarniku parowym AEG ProCombi®

Wszystko, czego potrzebujesz od piekarnika

Piekarniki ProCombi® zapewniają wszystko, czego potrzebujesz do przyrządzania pełnych smaku dań. Unikalny system obiegu powietrza ThermiC° gwarantuje równomierne pieczenie niezależnie od tego, ile blach znajduje się w piekarniku. Piekarnik ProCombi® ma zapisane w pamięci przepisy na różne potrawy, a jego duży wyświetlacz ułatwia nadzór nad przebiegiem pieczenia. Dzięki temu pozwoli Ci zachować pełną kontrolę nad każdym kulinarnym arcydziełem, które zechcesz przyrządzić.Odkryj więcej urządzeń AEG

Odkrywaj najbardziej wyszukane smaki

Uzyskaj efekty kulinarne niemożliwe do uzyskania w zwykłym piekarniku. Wbudowana funkcja SousVide pozwoli Ci przyrządzać bogate w smaku potrawy o zachwycającej konsystencji.

Odkryj piekarnik ProCombi® Plus

Zobacz, jaką różnicę robi para

Niezależnie od tego, jakie najbardziej lubisz danie, jesteśmy przekonani, że przyszłość doskonałego smaku to zastosowanie pary. Tylko para potrafi tak uszlachetniać smak potraw. 

Odkryj zalety pary

Nieprzywierająca blacha do pieczenia AEG

Perforowana blacha do pieczenia z powłoką zapobiegającą przywieraniu zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła, dzięki czemu potrawy są chrupiące z zewnątrz i delikatne w środku.

Zobacz blachę do pieczenia MaxiKlasse®

 
 
Zamknij
 

Określ, gdzie chcesz to udostępnić

Zamknij