Electrolux szanuje Państwa prywatność. W tym celu pragniemy poinformować Użytkowników naszej strony Internetowej o obowiązującej w Electrolux polityce w zakresie ochrony Państwa danych osobowych, w tym wykorzystywania plików „Cookies”.

Więcej informacji znajdziesz w naszym Poradniku plików cookies.

Technika SousVide

Kurczak ze złocistobrązową skórką upieczony w piekarniku parowym ProCombi Plus

Odkrywaj najbardziej wyszukane smaki

Niezwykłe możliwości pary


Wyjątkowe smaki i konsystencje

Spraw, by każdy posiłek był wyjątkowym doświadczeniem, wybierając piekarnik ProCombi® Plus. Łącząc działanie pary z tradycyjnym pieczeniem, piekarnik ProCombi® Plus poprawia smak, konsystencję i kolor każdej potrawy. Dodatkowo jego zaawansowana funkcja SousVide pozwoli Ci wykorzystać metodę stosowaną w profesjonalnych kuchniach, ale w zaciszu własnego domu. W ten sposób wydobędziesz najlepszy smak z każdego składnika, przyrządzając zachwycające dania.

Profesjonalne efekty pieczenia w domu

Wybierz piekarnik ProCombi® Plus, aby cieszyć się profesjonalnymi efektami pieczenia w zaciszu swojej kuchni. Dzięki jego programom parowym łatwo przyrządzisz delikatne pieczenie, ryby i wspaniałe wypieki. To urządzenie oparte na technologii, która pozwoli Ci upiec każdą potrawę dokładnie tak, jak lubisz. Skorzystaj więc z gwarancji doskonałych efektów kulinarnych, której nie da Ci zwykły piekarnik.

Sos skapujący na apetyczne czekoladowe ciasto upieczone z dodatkiem pary

Prosty sposób na gotowanie metodą SousVide

Metoda SousVide wykorzystuje technikę pakowania próżniowego, aby zintensyfikować smak składników i zatrzymać w nich wilgoć. Temperatura jest utrzymywana z dokładnością do pół stopnia, by zapewnić idealną i powtarzalną precyzję gotowania. Z piekarnikiem ProCombi® Plus gotowanie metodą SousVide jest łatwiejsze niż kiedykolwiek dotąd. Wystarczy zamknąć składniki w woreczku próżniowym, umieścić je w piekarniku i cieszyć się efektami. W ten sposób można zagwarantować wspaniały smak każdego dania.


Odkrywaj najbardziej wyszukane smaki
Piekarnik parowy ProCombi Plus

Piekarnik parowy ProCombi® Plus

  • Spraw, by Twoje potrawy smakowały jeszcze lepiej, łącząc tradycyjne pieczenie z działaniem pary
  • Koniec ze zgadywaniem podczas pieczenia dzięki precyzyjnemu czujnikowi wilgotności
  • Uzyskaj wspaniały smak potraw, korzystając z funkcji SousVide
Zobacz produkt
Pieczeń wołowa z termosondą AEG

Nigdy więcej domysłów

Piekarnik ProCombi® Plus zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby przyrządzać zawsze wspaniałe potrawy. Czujnik wilgotność precyzyjnie reguluje poziom wilgotności podczas pieczenia. Natomiast gorące powietrze jest zawsze równomiernie rozprowadzane w piekarniku dzięki systemowi ThermiC°. Można nawet skorzystać z zapisanych w pamięci przepisów, aby piekarnik automatycznie ustawił i utrzymywał idealną temperaturę. W ten sposób pieczenie z wykorzystaniem gorącego powietrza lub pary zawsze gwarantuje doskonałe efekty.


Łatwe pieczenie i równie łatwe czyszczenie

Czyszczenie piekarnika ProCombi® Plus jest równie łatwe jak samo pieczenie. Program czyszczenia parowego pozwala łatwo usunąć nawet największe zabrudzenia. Dzięki temu można skupić się na przyrządzaniu kolejnych arcydzieł kulinarnych bez obaw o późniejsze czyszczenie piekarnika.

Funkcja czyszczenia parowego w piekarniku parowym AEG ProCombi Plus


Odkryj więcej urządzeń AEG

Obserwuj, jak tworzy się smak

Sprawdź, co dzieje się z następnym daniem, nie opuszczając ani na chwilę swoich gości – skorzystaj z podglądu na żywo z kamery w piekarniku ProCombi® Plus Smart.

Odkryj piekarnik ProCombi®

Zobacz, jaką różnicę robi para

Aby wydobyć nowy wymiar smaku, para pomaga zachować w składnikach ich naturalny aromat i konsystencję, poddając je równomiernemu działaniu delikatnego ciepła.

Odkryj zalety pary

Nieprzywierająca blacha do pieczenia AEG

Perforowana blacha do pieczenia z powłoką zapobiegającą przywieraniu zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła, dzięki czemu potrawy są chrupiące z zewnątrz i delikatne w środku.

Zobacz blachę do pieczenia MaxiKlasse®

 
 
Zamknij
 

Określ, gdzie chcesz to udostępnić

Zamknij