Electrolux szanuje Państwa prywatność. W tym celu pragniemy poinformować Użytkowników naszej strony Internetowej o obowiązującej w Electrolux polityce w zakresie ochrony Państwa danych osobowych, w tym wykorzystywania plików „Cookies”.

Więcej informacji znajdziesz w naszym Poradniku plików cookies.

Chłodziarko-zamrażarki ProFresh Plus marki AEG

Chłodziarko-zamrażarki ProFresh Plus marki AEG

Wyjątkowa świeżość smaków, która powali na kolana

Gwarantowana świeżość

Zatrzymaj świeżość na dłużej z chłodziarko-zamrażarkami ProFresh Plus marki AEG oraz najnowszą technologią TwinTech FrostFree. Popularne chłodziarko-zamrażarki No Frost korzystają z jednego systemu chłodzenia, przez co suche powietrze z zamrażarki przechodzi do chłodziarki i wysusza potrawy. Dzięki technologii TwinTech FrostFree bazującej na dwóch niezależnych systemach chłodzenia, jeden układ schładza zamrażarkę, a drugi chłodziarkę, chroniąc delikatne smaki. Dzięki temu w zamrażarce nie gromadzi się szron, a oddzielny obieg powietrza w chłodziarce zapewnia optymalną wilgotność. Technologia TwinTech Frost Free gwarantuje optymalną temperaturę i wilgotność, aby składniki na dłużej pozostały świeże, pełne wartości odżywczych i smaku. Twoje posiłki będą za każdym razem smakować tak, jak tego oczekujesz.


Wydajność jakiej potrzebujesz

Innowacyjny system nawiewu MultiAir Flow szybko wyrównuje temperaturę i wilgotność, utrzymując stabilne warunki niezbędne dla dłuższego przechowywania żywności. W ten sposób możesz robić zakupy nawet najbardziej delikatnych produktów jak owoce i warzywa tylko raz w tygodniu, bez obawy że się zmarnują. W technologii ProFresh Plus zarówno w chłodziarce jak i zamrażarce nie gromadzi się szron, co przy klasie energetyczne A++ realnie przekłada się na optymalne, mniejsze zużycie energii w porównaniu do urządzeń chłodzonych statycznie.


Chłodziarko-zamrażarka ProFresh Plus z logo  iF i Red Dot

Docenione wzornictwo

Chłodziarko-zamrażarki ProFresh Plus to połączenie nowoczesnej technologii z doskonałym wzornictwem. Za wyjątkową funkcjonalność systemu chłodzenia TwinTech FrostFree oraz estetykę, urządzenia nagrodzono prestiżowym Red Dot oraz iF design awards. To wyróżnienia, które od ponad 60 lat są rozpoznawanym na całym świecie symbolem idealnego wzornictwa.


Zachowywanie składników odżywczych

Niezależne testy laboratoryjne SGS Group wykazały, że chłodziarko-zamrażarki ProFresh Plus przez tydzień zachowują 99% zawartości wody w sałacie. Natomiast delikatne owoce czy warzywa, takie jak truskawki nie tracą witaminy C przez dziesięć dni – nasze chłodziarko-zamrażarki ProFresh Plus utrzymują ich naturalną świeżość i smak.


Funkcjonalne rozwiązania

Szuflada MaxiBox na wygodnych prowadnicach mimo swej imponującej pojemności 44 l oznacza nie tylko więcej miejsca na warzywa i owoce, ale także gwarantuje komfort obsługi. Natomiast szuflada FreshBox z temperaturą obniżoną o 15% przedłuża świeżość mięsa i ryb. Funkcja Coolmatic pozwala szybciej schłodzić świeżo kupioną żywność. Ponadto filtr CleanAir Control zapewnia neutralny zapach w Twojej chłodziarce.


Elastyczność przechowywania

Dostosuj chłodziarkę do swoich potrzeb, dzięki modułowemu systemowi półeczek CustomFlex®. Możesz dowolnie ustawić pojemniki na drzwiach chłodziarki i w każdej chwili zmienić to ustawienie. Istnieje wiele kombinacji, zawsze łatwo znajdziesz potrzebne produkty

Dowiedz się więcej
System przechowywania CustomFlex®

Optymalny sposób przechowywania produktów w chłodziarce.

Przechowuj każdy składnik w odpowiedniej temperaturze

Temperatura na poszczegółnych półkach oraz szufladach jest różna, dlatego istotne jest odpowiednie rozmieszczenia produktów, aby zachowały odpowiedni smak i aromat.Intuicyjne wyświetlacze dotykowe


Typ S


Typ E

Chłodziarko-zamrażarka ProFresh

Wygoda, pojemność i wydajność. Zatrzymaj świeżość na dłużej z chłodziarko-zamrażarkami ProFresh AEG oraz najnowszą technologią TwinTech.

Zobacz produkt

ProClean WaterSave

Ponadprzeciętne wyniki zmywania przy zużyciu wody o połowę mniejszym niż w przypadku tradycyjnych zmywarek dzięki systemowi WaterSave. Znakomita ochrona wszystkich naczyń, garnków, patelni, a nawet najbardziej delikatnych wyrobów ze szkła.

Odkryj ProClean

Piekarnik ProCombi® Plus

Najlepsze doznania smakowe. Dzięki zaawansowanemu czujnikowi wilgotności i systemowi FullTaste® Steam, wielofunkcyjny piekarnik AEG ProCombi® Plus idealnie dopasowuje ilość pary do przygotowywanej potrawy.

Odkryj ProCombi® Plus

 
 
Zamknij
 

Określ, gdzie chcesz to udostępnić

Zamknij