Electrolux szanuje Państwa prywatność. W tym celu pragniemy poinformować Użytkowników naszej strony Internetowej o obowiązującej w Electrolux polityce w zakresie ochrony Państwa danych osobowych, w tym wykorzystywania plików „Cookies”.

Więcej informacji znajdziesz w naszym Poradniku plików cookies.

ÖKOMIX

Kobieta w szarej jedwabnej bluzce

Zadbaj o każde włókno

Skuteczność delikatnej pielęgnacji

Doskonale wiemy, że Twoje ulubione ubrania to coś więcej niż zwykłe rzeczy. Dlatego zasługują one na najlepszą pielęgnację i ochronę. Pralka ÖKOMIX umożliwi skuteczne pranie całej Twojej garderoby w bezpiecznej temperaturze 30 stopni. Dzięki temu wszystkie rzeczy będą dłużej wyglądać i nosić się jak nowe – nawet te z delikatnej wełny. A Ty będziesz długo cieszyć się możliwością ich noszenia.

Dokładniejsze pranie i miększe tkaniny

Zwykłe pralki nie wykorzystują w pełni możliwości detergentu i płynu zmiękczającego do tkanin. Nasza technologia ÖKOMIX zapewnia wstępnie mieszanie detergentu i płynu zmiękczającego z wodą, zanim trafi on do bębna. Podczas cyklu mieszanina ta jest równomiernie rozprowadzana w praniu. Daje to gwarancję najlepszej możliwej pielęgnacji każdego włókna pranych tkanin. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje delikatne rzeczy będą czystsze, miększe i bardziej zadbane.


Pierz bez obaw w temperaturze 30 stopni

Pralka ÖKOMIX jest nie tylko przyjazna dla prania, ale także dla środowiska. Technologia wstępnego mieszania detergentu umożliwia pranie większości rzeczy w temperaturze 30 zamiast 40 stopni. Gwarantuje to najbardziej dogłębne i dokładne pranie w najbezpieczniejszej dla tkanin temperaturze. Jednocześnie chroni ubrania przed stopniowym blaknięciem kolorów. Dzięki temu wyglądają one i noszą się jak nowe – po każdym kolejnym praniu.

Etykieta z oznaczeniem prania w temperaturze 30 stopni

Miękki ręcznik prany w pralce AEG OKOMIX

Niezrównana miękkość

Większość pralek potrzebuje dwukrotnie więcej płynu zmiękczającego, aby uzyskać takie same efekty jak pralka AEG ÖKOMIX. To zasługa technologii wstępnego mieszania, która uaktywnia działanie płynu zmiękczającego zanim dotknie on prania. Zapewnia to jego lepsze rozprowadzanie, dzięki czemu roztwór dociera do każdego włókna tkanin. Aby uzyskać zauważalnie miększe pranie, wybierz pralkę, która doskonałą miękkość oferuje w standardzie. 


Skuteczność delikatnego prania
Pralka AEG OKOMix

Pralka ÖKOMIX

  • Przygotuj się na zadziwiające efekty prania już w temperaturze 30 stopni dzięki technologii wstępnego mieszania

  • Ochrona każdego włókna dzięki doskonałemu rozprowadzaniu detergentu i płynu zmiękczającego

  • Bezpieczeństwo prania nawet najdelikatniejszych tkanin

  • Cykl prania, który automatycznie dostosowuje się do wielkości ładunku

Zobacz produkt

Inteligentna pielęgnacja prania

Wybierz technologię OptiSense i spraw, by Twoje rzeczy były nie tylko miękkie, ale także wyglądały i nosiły się jak nowe. Specjalne czujniki automatycznie dostosują czas trwania cyklu i zużycie wody do wielkości ładunku. Dzięki temu niezależnie od ilości prania cykl zakończy się dokładnie wtedy, kiedy powinien. Pozwoli Ci to zawsze mieć pewność najlepszych efektów bez obaw o zbyt długi czas prania.


Firma AEG daje użytkownikom pewność bezpiecznego prania wełny w pralce.

Peter Ackroyd, doradca strategiczny w Woolmark Company

Wszystkie wełniane rzeczy możesz prać w pralce

Pierz bez obaw najdelikatniejsze rzeczy z wełny, używając programu do prania wełny w pralce ÖKOMIX. Certyfikat Woolmark Green oznacza, że możesz bezpiecznie prać wełniane rzeczy przeznaczone tylko do prania ręcznego przy jednocześnie najlepszej efektywności energetycznej na rynku. Możesz więc mieć pewność, że Twoje delikatne swetry będą po praniu tak miękkie, świeże i puszyste, jak to tylko możliwe. Obejrzyj film, aby dowiedzieć się, dlaczego nawet najlepsi projektanci wybierają do prania delikatnych wełnianych tkanin pralkę ÖKOMIX.Odkryj więcej urządzeń AEG

Skuteczność delikatnego prania

Technologia wstępnego mieszania ÖKOMIX sprawia, że pranie jest doskonale czyste, świeże i miękkie, a jednocześnie zapewnia oszczędność energii.

Zobacz produkt

Delikatna ochrona

Zapewnij swoim delikatnym rzeczom najlepszą ochronę, używając woreczka do prania AEG. Chroni on ubrania przed rozdarciem i uszkodzeniem podczas prania i suszenia.

Zobacz woreczek do prania

Doskonałe efekty prania

Zadbaj o swoje ulubione ubrania. Pralki AEG zapewniają niezwykłą delikatność i skuteczność prania przy najniższym możliwym zużyciu energii. 

Odkryj nasze pralki

 
 
Zamknij
 

Określ, gdzie chcesz to udostępnić

Zamknij