Electrolux szanuje Państwa prywatność. W tym celu pragniemy poinformować Użytkowników naszej strony Internetowej o obowiązującej w Electrolux polityce w zakresie ochrony Państwa danych osobowych, w tym wykorzystywania plików „Cookies”.

Więcej informacji znajdziesz w naszym Poradniku plików cookies.

Pralki AEG

Ubranie z powłóczystego szarego jedwabiu

Nowy poziom dbałości o pranie

Spraw, by Twoje ubrania dłużej wyglądały jak nowe

Czas, by lepiej zadbać o ulubione ubrania. Pralka AEG to najlepszy sposób na to, aby Twoje ubrania dłużej wyglądały jak nowe. Także te, które są dla Ciebie czymś więcej niż tylko ładnie skrojonym kawałkiem tkaniny. Nasze pralki zapewniają niezwykłą delikatność i skuteczność prania przy najniższym możliwym zużyciu energii.


Dlaczego pralka AEG?

Ochrona każdego włókna

Nasza technologia pozwala w pełni wykorzystywać możliwości detergentu i płynu zmiękczającego do tkanin. W odróżnieniu od innych urządzeń pralka ÖKOMix wstępnie miesza z wodą detergent i płyn zmiękczający zanim trafi on do bębna. A gdy roztwór dociera do prania, jest równomiernie rozprowadzany na wszystkich włóknach. Pozwala to uzyskać w temperaturze 30 stopni taką samą skuteczność prania jak w 40 stopniach. Dzięki temu wyprane rzeczy są czystsze, lepiej chronione i wyraźnie miększe.

Odkryj technologię ÖKOMix

Automatycznie gwarantowana wydajność

Technologia OptiSense zapewnia dbałość o tkaniny, dostosowując zużycie energii, wody i czas trwania cyklu do wielkości ładunku. Gwarantuje to najlepszą możliwą efektywność prania. Dzięki temu urządzenie zużywa tylko niezbędną ilość energii, a pranie nigdy nie trwa zbyt długo. To dlatego wszystkie nasze pralki mają oznaczenie klasy energetycznej co najmniej A+++.


Peter Ackroyd, doradca strategiczny w Woolmark Company

Firma AEG daje użytkownikom pewność bezpiecznego prania wełny w pralce.

Peter Ackroyd, doradca strategiczny w Woolmark Company

Czy można prać w pralce wełnę?

Być może ktoś powiedział Ci, że nie. Ale inaczej uważa firma Woolmark — wiodący światowy autorytet w dziedzinie pielęgnacji wełny. Poddała ona testom nasze pralki i stwierdziła, że działają one wystarczająco delikatnie, aby umożliwiać pranie wełnianych tkanin. Jeśli więc widzisz na urządzeniu oznaczenie Woolmark, możesz w nim bez obaw prać ulubione wełniane swetry przeznaczone tylko do prania ręcznego.Najlepsze pralki firmy AEG

Dzięki rozwiązaniom firmy AEG z łatwością odpowiednio zadbasz o swoje ubrania. Każda z naszych pralek umożliwia pranie dużych ładunków z opcją indywidualnego dostosowania czasu trwania cyklu. Pralka ÖKOMix oferuje wszystkie potrzebne rozwiązania, aby zapewnić doskonałą pielęgnację prania — zwłaszcza delikatnych rzeczy. A jeśli poszukujesz jeszcze lepszego rozwiązania, połącz możliwości pralki ÖKOMix i suszarki AbsoluteCare®, aby korzystać z najlepszej dostępnej na rynku technologii suszenia prania.

Codzienna pielęgnacja
Pralka Lavamat

Gama produktów Lavamat

 • Ładowność do 8 kg
 • Klasa energetyczna A+++
 • Opcje zapewniające oszczędność czasu
Zobacz produkt
Łagodna pielęgnacja delikatnych tkanin
Pralka AEG ÖKOMix

Pralka ÖKOMix

 • Przygotuj się na doskonałe efekty prania już w temperaturze 30 stopni dzięki technologii wstępnego mieszania 
 • Gwarancja najbardziej wydajnego prania dzięki technologii OptiSense i najlepszej na rynku efektywności
 • Bezpieczeństwo prania wełnianych tkanin przeznaczonych tylko do prania ręcznego
 • Funkcja odświeżania tkanin przy użyciu pary
Zobacz produkt
Kompletny system pielęgnacji odzieży
Pralka ÖKOMix i suszarka AbsoluteCare®

ÖKOMix i AbsoluteCare®

 • Korzystaj z zalet pralki ÖKOMix i najlepszej dostępnej na rynku technologii suszenia
 • Dostosowane indywidualnie cykle suszenia, aby zapewnić najlepszą dbałość o wszystkie rodzaje tkanin 
 • Bezpiecznie pierz i susz nawet najbardziej delikatne tkaniny, korzystając z programów do wełny i jedwabiu
 • Dopasowane wzornictwo dla zapewnienia estetycznej harmonii  
Zobacz pralkę ÖKOMix
Zobacz suszarkę AbsoluteCare®

Wyjątkowe cechy

Zbliżenie na koszulę. Połowa (na której nie ma zgnieceń) została odświeżona przy użyciu programu parowego w pralce AEG. Druga połowa została normalnie wyprana i są na niej widoczne zagniecenia.

Czasem zamiast prania wystarczy odświeżanie

Jednym z najlepszych sposobów na zapewnienie, by ubrania dłużej wyglądały jak nowe, jest ograniczenie liczby prań. Nie oznacza to jednak, że musisz zakładać na siebie nieświeżą odzież. Wystarczy, że między praniami uruchomisz krótki program i poddasz ją działaniu pary. Odświeża ona włókna tkanin, usuwa z nich niepożądane zapachy, a także zagniecenia. Dodatkowo pozwala także zaoszczędzić czas na prasowaniu.


Pranie, które szanuje Twój czas

Zabiegany dzień? Nasza pralka pozwoli Ci zdecydować, kiedy ma się zakończyć cykl, tak aby pranie było gotowe w dogodnym czasie. Funkcja wyboru czasu zakończenia prania umożliwia określenie, kiedy ma zakończyć się program. Dodatkowo opcje „Szybkie” i „Super szybkie” pozwalają w razie potrzeby skrócić czas trwania cyklu. Dzięki programom z ustawieniem czasu dostępnym w pralce AEG pranie nigdy nie zakłóci Twojego dnia.

Stoper symbolizujący programy z ustawieniem czasu w pralce AEG

Zbliżenie na silnik pralki AEG ÖKOInverter

Niezawodność, która trwa

Doskonałą niezawodność naszych pralek potwierdza 10-letnia gwarancja. Nasze urządzenia wyposażone w silnik ÖKOInverter charakteryzują się bardzo długą żywotnością i są o 50% bardziej wydajne niż urządzenia z tradycyjnym silnikiem falownikowym. Bezszczotkowa konstrukcja eliminuje zjawisko tarcia, co przekłada się na lepszą wydajność, niezrównaną trwałość i cichszą pracę.


Delikatna pielęgnacja niezależnie od wielkości ładunku

Zadbaj o każdą praną rzecz — niezależnie od wielkości ładunku. Stworzony przez nas bęben ProTex może pomieścić aż 8 kg prania. Jego delikatne wnętrze chroni prane ubrania przed rozdarciem i rozciągnięciem. Dodatkowo pomysłowa konstrukcja drzwi umożliwia szybkie i łatwe wkładanie i wyjmowanie prania. Wszystko to daje gwarancję najlepszej możliwej ochrony Twoich ulubionych ubrań.

Czerwony ręcznik w pralce AEG

Pralka AEG ÖKOMix

Znajdź dla siebie idealną pralkę

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat pralek, przeczytaj nasz przewodnik dla kupujących. Zawiera on przydatne informacje dotyczące funkcji, ładowności itp., które pomogą Ci znaleźć najlepszą pralkę dla siebie.

Zobacz przewodnik dla kupujących


Odkryj więcej urządzeń AEG

Zadbaj o każde włókno

Technologia wstępnego mieszania detergentu zastosowana w pralce ÖKOMix sprawi, że Twoje ubrania będą tak czyste, świeże i miękkie, jak to tylko możliwe — przy jednoczesnej oszczędności energii.

Odkryj technologię ÖKOMix

Delikatna ochrona

Zapewnij swoim delikatnym rzeczom najlepszą ochronę, używając woreczka do prania AEG. Chroni on ubrania przed rozdarciem i uszkodzeniem podczas prania i suszenia.

Zobacz woreczek do prania

Pralka i suszarka w jednym urządzeniu

Spraw, by Twoje ulubione ubrania dłużej wyglądały jak nowe i zaoszczędź miejsce, wybierając pralko-suszarkę, które dba o pranie równie dobrze jak dwa oddzielne urządzenia. 

Odkryj pralko-suszarki

 
 
Zamknij
 

Określ, gdzie chcesz to udostępnić

Zamknij