Electrolux szanuje Państwa prywatność. W tym celu pragniemy poinformować Użytkowników naszej strony Internetowej o obowiązującej w Electrolux polityce w zakresie ochrony Państwa danych osobowych, w tym wykorzystywania plików „Cookies”.

Więcej informacji znajdziesz w naszym Poradniku plików cookies.

MaxiKlasse™ — kompletny i uniwersalny piekarnik  

Wszechstronny piekarnik z funkcją obiegu gorącego powietrza
dla zapewnienia zawsze doskonałych efektów pieczenia.

Zobacz produkty
 • /Additions/ImageResize/Image.aspx?src=%2fGlobal%2fSeries%2fMaxiklasse%2fPSAAOV100F000012.jpg&width=700&height=700&interpolation=HighQualityBicubic
   
  MaxiKlasse™
 • /Additions/ImageResize/Image.aspx?src=%2fGlobal%2fSeries%2fMaxiklasse%2fPSAAOV100P000164.jpg&width=700&height=700&interpolation=HighQualityBicubic
   
  MaxiKlasse™
 • /Additions/ImageResize/Image.aspx?src=%2fGlobal%2fSeries%2fMaxiklasse%2fAAOV070F000001.jpg&width=700&height=700&interpolation=HighQualityBicubic
   
  MaxiKlasse™

Uzyskaj oczekiwane efekty

Przygotowanie pysznego dania to przyjemne i twórcze przeżycie. Idealny piekarnik powinien być pomocny w doskonaleniu sztuki kulinarnej i umożliwiać precyzyjne pieczenie wszystkich potraw. Piekarnik MaxiKlasse™ z linii Neue Kollektion powstał, aby umożliwiać przyrządzanie doskonałych dań – wystarczy włożyć potrawę do piekarnika, ustawić czas oraz temperaturę i nacisnąć przycisk start. Piekarnik MaxiKlasse™ zadba o doskonały efekt.

Duże jest piękne

Piekarnik MaxiKlasse™ ma pojemność 74 litrów – o 30% większą niż standardowe modele. Aby efektywnie wykorzystać dostępną pojemność, wyposażono go w blachę do pieczenia MaxiTray, która jest o 20% większa od standardowych blach. Dziewięć dostępnych poziomów umieszczania potraw umożliwia jednoczesne pieczenie różnych potraw lub przygotowanie dużej ilości jedzenia. Większe drzwi ułatwiają obserwację zawartości podczas pieczenia.


 

 

 

Smak doskonałości

Piekarniki MaxiKlasse™ efektywnie wykorzystują najnowsze technologie do przyrządzania apetycznych dań. System ThermiC° Air zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła, dając gwarancję doskonałych efektów pieczenia na wszystkich poziomach. Dostępny jest także czujnik temperatury wewnątrz produktu, który ułatwia doskonałe upieczenie potrawy, precyzyjnie mierząc temperaturę w jej wnętrzu. Rozwiązanie to doskonale sprawdza się w przypadku pieczeniu mięsa lub drobiu.

Perfekcyjne wykończenie

Piekarnik MaxiKlasse™ jest wyposażony w drzwi SoftMotionTM, które zawsze zamykają się w płynny, elegancki sposób. Piekarnik MaxiKlasse™ jest także dostępny z drzwiami IsoFront® Top z powłoką odbijającą ciepło. Dzięki niej zewnętrzna powierzchnia drzwi ma niską temperaturę (nie więcej niż 20°C powyżej temperatury pokojowej) i można jej bezpiecznie dotykać.

Uniwersalne funkcje

Dzięki systemowi prowadnic OptiFlex™ piekarnik jest jeszcze bardziej uniwersalny. Wewnętrzny system prowadnic blach ułatwia zmianę ich rozmieszczenia w celu dostosowania do różnej wielkości naczyń. Blachy można ustawić na wysokości dopasowanej do pieczonej potrawy lub utworzyć cztery główne poziomy w celu uzyskania optymalnych efektów.

Samoczynne czyszczenie oznacza mniej pracy


Piekarnik MaxiKlasse™ jest wyposażony w system czyszczenia Pyroluxe®Plus, umożliwiający jego wyczyszczenie za naciśnięciem jednego przycisku. Funkcja ta powoduje nagrzanie się piekarnika do wysokiej temperatury, zmieniając resztki jedzenia w popiół. Można go później zetrzeć wilgotną szmatką, więc nie pobrudzisz sobie rąk.

Więcej serii i kolekcji
Ostatnio oglądane produkty ()
 

Prześlij znajomemu

Wyślij do kolejnych znajomych

Podgląd wiadomości e-mail Witaj, wydaje mi się, że może Cię to zainteresować

Zamknij
 

Określ, gdzie chcesz to udostępnić

Zamknij
 
 
Zamknij
 

Określ, gdzie chcesz to udostępnić

Zamknij