Electrolux szanuje Państwa prywatność. W tym celu pragniemy poinformować Użytkowników naszej strony Internetowej o obowiązującej w Electrolux polityce w zakresie ochrony Państwa danych osobowych, w tym wykorzystywania plików „Cookies”.

Więcej informacji znajdziesz w naszym Poradniku plików cookies.

W tym roku firma AEG z dumą obchodzi 125. rocznicę swojego powstania. Historia AEG jest bardzo różnorodna, a wszystko zaczęło się od produkcji żarówek w 1887 roku. AEG od początku swojego istnienia niezmiennie oferuje innowacyjne produkty, które zmieniają sposób życia użytkowników i zdobywają nagrody, tak jak urządzenia z serii Neue Kollektion w roku 2012.

Przewiń, aby dowiedzieć się więcej.

Historia i nowoczesność w gospodarstwie domowym

Peter Behrens, pionier wzornictwa przemysłowego, dołączył do AEG w roku 1907. Jako architekt i projektant z wizją Behrens dostrzegał piękno w obiektach, które jego zdaniem były doskonałe pod względem formy i funkcjonalności — „Perfekt in Form und Funktion”. Tym podejściem kierujemy się i dzisiaj. Pełniący już od 28 lat funkcję dyrektora ds. projektowania AEG Hans Strohmeier dba o wierność tej koncepcji. Dzięki temu AEG pozostaje liderem innowacyjności zdobywającym liczne nagrody.

Tradycja innowacyjności

Innowacyjność to podstawa wszelkich działań w AEG. Jest siłą napędową naszych najbardziej znanych wynalazków w dziedzinie AGD, takich jak pierwsza chłodziarka do zabudowy czy technologia pompy ciepła w domowych suszarkach. Nasze pionierskie podejście do ekologicznych urządzeń wpłynie na jakość środowiska przyszłości.

Poznaj zalety naszej oferty 125

Nowa kolekcja rocznicowa AEG to kolejny przykład naszego przywiązania do innowacyjności. Z myślą o przyjemnym użytkowaniu zadbaliśmy o eleganckie wzornictwo, najnowocześniejsze technologie i najwyższej klasy jakość.

Poznaj urządzenia z kolekcji

Perfekt in Form und Funktion

Dzięki naszej filozofii wzorniczej korzystanie z każdego produktu to prawdziwa przyjemność, a wyjątkowa jakość działania zapewnia za każdym razem doskonałe efekty.

Zawsze z myślą o doskonałości

Droga ku doskonałości nigdy się nie kończy. Przyrządzanie potraw przy użyciu  piekarnika parowego ProCombipłyty indukcyjnej MaxiSense to przeżycie zupełnie wyjątkowe. AEG oferuje porady najlepszych ekspertów kulinarnych, dzięki którym nawet najbardziej ambitne dania udadzą się wyśmienicie.

Projektujemy przyszłość

AEG już od ponad 125 lat jest pionierem w dziedzinie urządzeń AGD i nieustannie zaskakuje oraz inspiruje produktami wybiegającymi w przyszłość. Opracowując urządzenia, koncentrujemy się na łatwej obsłudze, ekologicznych materiałach i oszczędności energii. Starszy dyrektor ds. projektowania AEG Samuele Meda zapowiada nową epokę najwyższej klasy produktów AEG, które pozostają wierne zasadzie Perfekt in Form und Funktion.

1887

2012

Kolekcja produktów, które otrzymały 9 IF design awards

Wartości wzornicze AEG. Nasze urządzenia łączą w sobie elegancję i użyteczność.

Tożsamość marki AEG

Peter Behrens był nie tylko ojcem niemieckiego wzornictwa przemysłowego, ale też „tożsamości korporacyjnej”, ponieważ jako pierwszy zadbał o spójny wygląd firmowych budynków i markowych materiałów.

Prezent dla Ciebie!

                              Z okazji 125 urodzin AEG 
                                 zapraszamy do niecodziennej promocji

Ponad 140 nagród za wzornictwo

Spośród nagród zdobytych przez AEG od 1985 roku można wymienić:

• 70 międzynarodowych nagród za wzornictwo Red Dot,

• 70 nagród za wzornictwo International Forum (IF),

• 20 innych cenionych w branży nagród za wzornictwo.

1912


pierwsza chłodziarka
elektryczna

1958


pierwsza pralka automatyczna

1977

 

pierwsza suszarka

  • Lars Siebert robi Pfannkuchen

    1:50

  • Mannfred Otte robi strudel jabłkowy

    2:10

  • Lars Siebert robi Schrippen

    2:00

 

Select where to share this

Close
 
 
Close