Electrolux szanuje Państwa prywatność. W tym celu pragniemy poinformować Użytkowników naszej strony Internetowej o obowiązującej w Electrolux polityce w zakresie ochrony Państwa danych osobowych, w tym wykorzystywania plików „Cookies”.

Więcej informacji znajdziesz w naszym Poradniku plików cookies.
Powrót do wszystkich artykułów

2010-12-29 - Kuchenne nowości

AEG CuliSense – pierwszy w pełni automatyczny piekarnik.

Doskonały posiłek za naciśnięciem przycisku.

Bez względu na to, czy chcesz przyrządzić soczystą pieczeń czy chrupiącą pizzę, technologia AEG CuliSense eliminuje z gotowania wszelkie zgadywanki. Nowa, wielokrotnie nagradzana technologia automatycznie określa idealne ustawienia piekarnika dla pieczenia, gotowania i opiekania. Witaj w kuchni przyszłości.

Wystarczy wybrać jeden z pięciu trybów: pieczenie, pieczenie mięsa, żywność zamrożona, dania z piekarnika lub pizza. Piekarnik CuliSense wybierze najlepszy tryb dla danej potrawy spośród 11 dostępnych trybów pieczenia oraz obliczy optymalny czas i temperaturę pieczenia. Określi nawet, na jakim poziomie należy umieścić potrawę.

Dzięki intuicyjnej nawigacji i przejrzystej strukturze menu, otrzymasz doskonały posiłek za naciśnięciem przycisku. Z myślą o potrawach, które wymagają dodawania składników podczas pieczenia, możliwa jest również indywidualna konfiguracja każdego z parametrów. Użytkownik ma do dyspozycji łącznie 76 kombinacji programów i funkcji automatycznych.

Technologia CuliSense gwarantuje za każdym razem doskonałe efekty kulinarne. Profesjonalne gotowanie nigdy nie było prostsze.

Powrót do wszystkich artykułów

Najczęściej czytane artykuły

Artykuły objaśniające

Jak to działa: zmywarka ProClean™

Kuchenne nowości

Czyste talerze w 30 minut!

Artykuły objaśniające

Jak to działa: suszarki bębnowe ProTex

Artykuły objaśniające

Jak to działa: PerfektFit™

Artykuły objaśniające

Jak to działa: ProFresh

Chcesz na własne oczy zobaczyć produkty AEG?

Ostatnio oglądane produkty ()
 

Prześlij znajomemu

Wyślij do kolejnych znajomych

Podgląd wiadomości e-mail Witaj, wydaje mi się, że może Cię to zainteresować

Zamknij
 

Określ, gdzie chcesz to udostępnić

Zamknij
 
 
Zamknij
 

Określ, gdzie chcesz to udostępnić

Zamknij