Electrolux szanuje Państwa prywatność. W tym celu pragniemy poinformować Użytkowników naszej strony Internetowej o obowiązującej w Electrolux polityce w zakresie ochrony Państwa danych osobowych, w tym wykorzystywania plików „Cookies”.

Więcej informacji znajdziesz w naszym Poradniku plików cookies.
Powrót do wszystkich artykułów

2011-09-30 -

Jak to działa: zmywarka ProClean™

Seria ProClean™ łączy w sobie innowacyjne technologie i wyjątkową efektywność, zapewniając najlepsze rezultaty za każdym razem.

Po prostu przestronna

Podstawą inteligentnego wzornictwa zmywarki ProClean™ jest elastyczność. W standardowej zmywarce często trudno jest zmieścić większe naczynia, takie jak brytfanna, czy też cenne przedmioty, takie jak rodzinny serwis. Natomiast ProClean™ oferuje najwięcej miejsca na naczynia między koszami (aż 34 cm). Ponadto regulacja wysokości umieszczenia koszy umożliwia zwiększenie ilości miejsca nad górnym lub dolnym koszem w zależności od potrzeb. Większa gama ustawień koszy oznacza więcej miejsca na doskonałe rezultaty.
Satelitarne ramię spryskujące

Wyjątkowa technologia ramion spryskujących ProClean™ zapewnia doskonałe efekty zmywania. Umieszczenie w zmywarce naczyń o nieregularnych kształtach zwykle oznacza pogorszenie jakości zmywania. Natomiast ProClean™ pozwala wodzie dotrzeć do wszystkich niedostępnych dotychczas miejsc, aby za każdym razem zapewniać profesjonalne rezultaty zmywania. Pięć poziomów ramion spryskujących, w tym jedno ramię umieszczone na suficie, umożliwia zmywanie większej ilości naczyń, zaś zastosowane wyłącznie w zmywarkach ProClean™ satelitarne ramię spryskujące ze specjalną funkcją podwójnych obrotów tworzy potężną spiralę wody, która idealnie czyści naczynia, docierając nawet do zakątków niedostępnych dla innych zmywarek.


Image of ProClean appliance


Oszczędne wykorzystanie zasobów

Firma AEG skupia się na innowacjach, które znacząco podnoszą funkcjonalność. Funkcja samoczynnego wyłączenia całkowicie eliminuje pobór prądu po zakończeniu programu zmywania, co oznacza koniec zużywania energii w trybie czuwania. Dodatkowo nasza unikalna technologia SensorLogic umożliwia wykrywanie wielkości ładunku w zmywarce, zapewniając optymalne dostosowanie zużycia energii, detergentu i wody. Ten automatyczny program może zużywać zaledwie osiem litrów wody na jeden program zmywania. Ponadto wybrane modele wyposażono w tryb Extra Silent (37 dB), w którym urządzenie pracuje niewiele głośniej od szeptu.


Najlepsze efekty zmywania

Wiemy, że wśród zmywanych na co dzień naczyń mogą się znaleźć kieliszki do szampana, plastikowe cedzaki i wiele innych przedmiotów. Zmywarki ProClean™ mają o 10 litrów większą pojemność od standardowych zmywarek, co zapewnia optymalne rezultaty. Dużą, elastyczną przestrzeń można dostosować do rodzaju naczyń, zamiast dostosowywać rodzaj zmywanych naczyń do możliwości urządzenia. To nie wszystko: niezależne badanie przeprowadzone przez niemiecki instytut badawczy LGA wykazało, że modele ProClean™ to jedyne zmywarki zapewniające najlepsze rezultaty przy każdym użyciu.

Powrót do wszystkich artykułów

Najczęściej czytane artykuły

Artykuły objaśniające

Jak to działa: zmywarka ProClean™

Kuchenne nowości

Czyste talerze w 30 minut!

Artykuły objaśniające

Jak to działa: suszarki bębnowe ProTex

Artykuły objaśniające

Jak to działa: PerfektFit™

Artykuły objaśniające

Jak to działa: ProFresh
Ostatnio oglądane produkty ()
 

Prześlij znajomemu

Wyślij do kolejnych znajomych

Podgląd wiadomości e-mail Witaj, wydaje mi się, że może Cię to zainteresować

Zamknij
 

Określ, gdzie chcesz to udostępnić

Zamknij
 
 
Zamknij
 

Określ, gdzie chcesz to udostępnić

Zamknij