Electrolux szanuje Państwa prywatność. W tym celu pragniemy poinformować Użytkowników naszej strony Internetowej o obowiązującej w Electrolux polityce w zakresie ochrony Państwa danych osobowych, w tym wykorzystywania plików „Cookies”.

Więcej informacji znajdziesz w naszym Poradniku plików cookies.
Powrót do wszystkich artykułów

2011-09-30 -

Jak to działa: PerfektFit™

Nasza innowacyjna chłodziarko-zamrażarka PerfektFit™ ma modułową konstrukcję, która zapewnia maksymalną elastyczność. Ponadto urządzenie wykorzystuje najlepszą technologię, pozwalającą uzyskać maksymalną świeżość.

Zamrażarka

Kiedy w zamrażarce gromadzi się szron, znacznie spada wydajność energetyczna urządzenia. Dzięki technologii NoFrost firmy AEG ten problem należy już do przeszłości. Technologia ta zapewnia stałe usuwanie wilgoci, przez co lód nie zbiera się we wnętrzu zamrażarki. Oznacza to, że zamrażarki nigdy nie trzeba rozmrażać i że urządzenie będzie zawsze działać efektywnie. Ponadto istnieje możliwość regulacji wysokości półek i szuflad, aby uzyskać więcej miejsca na artykuły spożywcze i ułatwić przechowywanie dużych produktów.
Lodówka do wina + zamrażarka

Moduł NoFrost zamrażarki można połączyć z modułem lodówki do wina. Dla tego opcjonalnego modułu można ustawić temperaturę od 6˚C do 16˚C, aby przechowywać czerwone i białe wina w idealnej dla nich temperaturze. Intuicyjny wyświetlacz dotykowy LCD umożliwia precyzyjne sterowanie temperaturą. Ważna jest również ochrona wina przed promieniowaniem ultrafioletowym, dlatego nasze lodówki do wina mają okno ze specjalnego szkła K-Glass. Duża pojemność lodówki pozwala na przechowywanie maksymalnie 39 butelek. System oświetlenia LED umożliwia pełną ekspozycję kolekcji wina.


Image of PerfektFit appliance


Chłodziarka

Technologia DynamicAir wykorzystuje układ chłodzenia oparty na wentylatorze, który zapewnia stabilną temperaturę we wnętrzu lodówki, co pozwala zachować idealną jakość przechowywanych produktów spożywczych. Lodówka ma też niezależny dotykowy wyświetlacz LCD umożliwiający precyzyjną kontrolę warunków. Ponadto filtr CleanAir Control chroni naturalny aromat żywności i usuwa nieprzyjemne zapachy, dzięki czemu można bez obaw przechowywać ryby i sery.


Chłodziarka LongFresh

Lodówka PerfektFit™ może być również wyposażona w komorę LongFresh. Unikalne szuflady LongFresh firmy AEG mają temperaturę wewnętrzną zbliżoną do 0˚C, aby zapewniać stabilne warunki wewnątrz lodówki. Górna szuflada ma niski poziom wilgotności i służy do przechowywania mięsa, ryb oraz serów. Natomiast poziom wilgotności w dwóch niższych szufladach można dostosować do przechowywania różnych rodzajów owoców i warzyw. Dzięki temu żywność zachowuje świeżość i wartości odżywcze nawet do trzech razy dłużej niż w zwykłej lodówce.


MODELE

W każdej chłodziarko-zamrażarce PerfektFit™ zastosowano innowacyjne rozwiązania firmy AEG, tworząc naprawdę unikalne urządzenie do przechowywania żywności i wina w optymalnych warunkach. Seria składa się z czterech modeli obejmujących chłodziarkę, zamrażarkę i lodówkę do wina – wystarczy wybrać model w zależności od osobistych preferencji i stylu życia.

Powrót do wszystkich artykułów

Najczęściej czytane artykuły

Artykuły objaśniające

Jak to działa: zmywarka ProClean™

Kuchenne nowości

Czyste talerze w 30 minut!

Artykuły objaśniające

Jak to działa: suszarki bębnowe ProTex

Artykuły objaśniające

Jak to działa: PerfektFit™

Artykuły objaśniające

Jak to działa: ProFresh
Ostatnio oglądane produkty ()
 

Prześlij znajomemu

Wyślij do kolejnych znajomych

Podgląd wiadomości e-mail Witaj, wydaje mi się, że może Cię to zainteresować

Zamknij
 

Określ, gdzie chcesz to udostępnić

Zamknij
 
 
Zamknij
 

Określ, gdzie chcesz to udostępnić

Zamknij