Electrolux szanuje Państwa prywatność. W tym celu pragniemy poinformować Użytkowników naszej strony Internetowej o obowiązującej w Electrolux polityce w zakresie ochrony Państwa danych osobowych, w tym wykorzystywania plików „Cookies”.

Więcej informacji znajdziesz w naszym Poradniku plików cookies.
Powrót do wszystkich artykułów

2012-01-30 -

AEG świętuje 125 lat doskonałości

Od przeszło stu lat AEG wprowadza na świecie wiele innowacyjnych produktów. Przyłącz się do obchodów naszej 125 rocznicy.

125 lat doskonałości AEG

W tym roku AEG świętuje wyjątkowy moment swojej historii - 125 lat doskonałości, innowacji i sukcesów. Założona w 1887 roku firma AEG, zajmująca się produkcją żarówek elektrycznych, przez 125 lat rozwijała się, wprowadzała innowacje oraz nowoczesne technologie, a także urządzenia i w dalszym ciągu będzie to robić przez kolejne 125 lat.

Od wprowadzenia w 1950 roku pierwszej na świecie pralki automatycznej, do zapoczątkowania technologii pompy ciepła w suszarkach bębnowych, od zaprojektowania pierwszego na świecie „proekologicznego" asortymentu, po pierwszą generację płyt indukcyjnych - AEG zawsze była wiodącą firmą w niemal każdej technologii wykorzystywanej w gospodarstwie domowym.

A zatem co sprawia, że AEG jest liderem innowacyjności w gospodarstwie domowym od przeszło stu lat? Powód jest prosty: nasze zaangażowanie w doskonałość. Od czasu gdy w 1907 roku do AEG dołączył wizjonerski twórca Peter Behrens, nasi najlepsi projektanci ciężko pracowali nad stworzeniem urządzeń, które łączą w sobie niezwykłą wydajność i doskonałą niemiecką konstrukcję.

Piekarnik parowy ProCombi™ AEG

W ostatnim czasie AEG wprowadziła swoją elegancką kolekcję Neue Kollektion: rezultat 125 lat doświadczenia w tworzeniu urządzeń o najwyższym poziomie doskonałości. Neue Kollektion charakteryzuje się najnowocześniejszymi innowacjami, w tym rewolucyjną technologią gotowania indukcyjnego oraz zawansowanym piekarnikiem parowym, który pozwala na wykorzystanie wyjątkowego połączenia pary i gorącego powietrza. Każdego dnia dążymy do stworzenia najlepszych urządzeń dla gospodarstwa domowego.

Obecnie zaczynamy kolejne 125 lat, które pozwolą nam na opracowanie nowych technologii i stworzenie produktów przyszłości AEG. Aby podkreślić tę wyjątkową rocznicę, w 2012 roku będziemy organizować wiele interesujących wydarzeń, stanowiących okazję do świętowania naszego niezwykłego dziedzictwa w zakresie projektowania.

Konkurs AEG na projekt plakatu

Więcej aktualnych informacji będzie zamieszczanych na stronie internetowej AEG.

Powrót do wszystkich artykułów

Najczęściej czytane artykuły

Artykuły objaśniające

Jak to działa: zmywarka ProClean™

Kuchenne nowości

Czyste talerze w 30 minut!

Artykuły objaśniające

Jak to działa: suszarki bębnowe ProTex

Artykuły objaśniające

Jak to działa: PerfektFit™

Artykuły objaśniające

Jak to działa: ProFresh
Ostatnio oglądane produkty ()
 

Prześlij znajomemu

Wyślij do kolejnych znajomych

Podgląd wiadomości e-mail Witaj, wydaje mi się, że może Cię to zainteresować

Zamknij
 

Określ, gdzie chcesz to udostępnić

Zamknij
 
 
Zamknij
 

Określ, gdzie chcesz to udostępnić

Zamknij